DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW - kominek gilotyna DEFRO IMPULS ME G
  • DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW - kominek gilotyna DEFRO IMPULS ME G
  • DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW - kominek gilotyna DEFRO IMPULS ME G
  • DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW - kominek gilotyna DEFRO IMPULS ME G
  • DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW - kominek gilotyna DEFRO IMPULS ME G
  • DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW - kominek gilotyna DEFRO IMPULS ME G

  DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW - kominek gilotyna DEFRO IMPULS ME G

  ✔️ Kompleksowe doradztwo, szeroki i holistyczny asortyment! Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej ✆ +48 77 500 00 11 ♨ kominek DEFRO HOME IMPULS ME G

  Producent: DEFRO HOME

  Model: DEFRO HOME IMPULS ME G

  Kod produktu: DEFRO/IMPULS/ME/G

  Dostępność towaru: Dostępny do zamówienia
  Przesyłka: Darmowa dostawa
  Płatności: BLIK, karta płatnicza, przelew, Google Pay, Apple Pay, raty
  8 243,90 zł

  Cena netto: 8 243,90 zł

  DEFRO HOME - kolor wnętrza wkładu - ceramiki

  DEFRO HOME - szyba Black Line - sitodruk

  DEFRO HOME - ramka do wkładów powietrznych z szybą prostą

  DEFRO HOME - zaślepka ceramiczna popielnika zamiast rusztu

  tpay payment
  Dodaj do wishlisty Dodaję do porównania question_answerPytam o produkt

  #NAME?

  Opis

  DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW - kominek gilotyna DEFRO IMPULS ME G


  Kominek gilotynowy 10 kW DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW seria DEFRO HOME IMPULS ME G  Kominek gilotyna 10 kW DEFRO HOME IMPULS ME G - wkład kominkowy 10 kW z serii DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna, to budżetowa alternatywa wkładów kominkowych z drzwiczkami podnoszonymi w ofercie DEFRO HOME.

  Wkład kominkowy gilotyna 10 kW DEFRO HOME IMPULS ME G to również ekonomiczne rozwiązanie z zachowaniem efektywności i ekologii spalania oraz gwarancją jakości DEFRO HOME.

  DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna to produkt marki DEFRO, która jest znana z jakości swoich produktów, innowacyjnych rozwiązań oraz zaangażowania w działania proekologiczne. Wkład kominkowy 10 kW DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, co gwarantuje bezpieczeństwo, wysoką jakość spalania i przyjemność z użytkowania.

  Oferta firmy DEFRO HOME obejmuje dwa modele wkładów kominkowych z drzwiczkami unoszonymi z serii DEFRO HOME IMPULS G gilotyna dostosowane do różnych potrzeb i wymagań, dając możliwość wyboru w zależności od wielkości paleniska: mały 8 kW - DEFRO HOME IMPULS SM G gilotyna, średni 10 kW - DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna i duży 12 kW - DEFRO HOME IMPULS LA G gilotyna.  Podział kominków DEFRO HOME z serii IMPULS

  Kominki z szybą prostą gilotyną.

  Kominki proste gilotyna - wkłady powietrzne z szybą prostą otwieraną do góry (gilotyną):

  DEFRO HOME IMPULS SM G gilotyna - wkład kominkowy gilotynowy 8 kW - kominek DEFRO IMPULS SM G

  DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy gilotynowy 10 kW - kominek DEFRO IMPULS ME G

  DEFRO HOME IMPULS LA G gilotyna - wkład kominkowy gilotynowy 12 kW - kominek DEFRO IMPULS LA G  Wkład kominkowy 10 kW DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna został stworzony z myślą o harmonii pomiędzy ekologią, designem i ekonomią.

  Kominek DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna doskonale sprawdzi się podczas palenia rekreacyjnego i również z powodzeniem ogrzeje cały dom.

  Nowoczesna konstrukcja kominka gilotynowego DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna oraz szczelne palenisko pozwala, aby się cieszyć jego możliwościami w domach pasywnych oraz z rekuperacją. Autorskie rozwiązania wkładu kominkowego DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna gwarantują oszczędność energii i bezawaryjną obsługę urządzenia.

  Kominki DEFRO HOME z serii IMPULS występują w dwóch odsłonach wielkości paleniska: DEFRO HOME IMPULS SM G gilotyna to wkład kominkowy o mocy 8 kW, DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna jest kominkiem o mocy nominalnej 10 kW i DEFRO HOME IMPULS LA G gilotyna z mocą 12 kW.  EKOPROJEKT 2022 - produkty ekologiczne DEFRO HOME spełniające założenia Ekodesign

  Wyśrubowane przepisy unijne odnoszące się do emisji spalin pieców, kominków i innych urządzeń energetycznych weszły w życie od początku 2022 r. Mamy w swojej ofercie wkłady kominkowe i piece, które spełniają te najsurowsze wymagania środowiskowe. Pogarszający się stan środowiska naturalnego ma odzwierciedlenie w coraz bardziej restrykcyjnych przepisach prawa według dyrektywy unijnej, zwanej potocznie Ekoprojektem. Badania w laboratoriach DEFRO potwierdziły, że produkowane przez nas urządzenia spełniają wymogi norm BImSchV2 oraz Ekoprojektu. Nie tylko oferujemy doskonałej jakości wkłady kominkowe, ale chronimy też środowisko minimalizując emisję pyłów oraz tlenku węgla.

  DEFRO HOME IMPULS ME G norma EKO BIMSCHV2 EKOPROJEKT 2022 normy kominkowe

  Naszą nadrzędną wartością jest wpływ kominków na środowisko. Zastosowane przez nas najnowsze rozwiązania oraz jakość użytych materiałów mają na celu zmaksymalizować sprawność wkładów kominkowych. Przekłada się to na efektywność spalania oraz co za tym idzie niską emisję CO2 do środowiska. Stąd też nasze produkty nie tylko spełniają wymagania, ale również są wyznacznikiem dla branży w aspekcie Ekoprojektu. Nasze urządzenia jak wkłady kominkowe czy piece wolnostojące spełniają ekologiczne normy, które obowiązują w Polsce od 2022 roku. Dzięki bardzo efektywnemu procesowi spalania oraz specjalnie zaprojektowanej komorze spalania nasze nasz wkłady kominkowe cechuje niska emisja pyłków, której potwierdzeniem jest certyfikat BImSchV 2. To wszystko sprawia, że nasze wkłady kominkowe powietrzne i wodne, piecyki wolnostojące oraz piecyki na pellet, to produkty wyjątkowo ekologiczne i niskoemisyjne.

  Kominek z gilotyną DEFRO HOME IMPULS ME G to idealne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane urządzenie potrafi zdziałać cuda i podkreślić styl pomieszczenia. Dzięki różnorodności rozmiarów oraz atrakcyjnemu designowi, kominki DEFRO HOME z serii IMPULS spełniaja oczekiwania różnych klientów.  PRZEZNACZENIE

  Wkład kominkowy gilotynowy z serii DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna jako palenisko z ręcznym wkładem paliwa jest przeznaczony do obudowania lub wbudowania we wnękę. Obudowa nie może być trwale związana z wkładem kominkowym i pomiędzy ramą drzwiczek kominkowych a obudową musi być przestrzeń kilku mm przygotowana na naturalne rozszerzanie się metalu po podgrzaniu, należy również zachować możliwość demontażu.

  Kominek gilotynowy DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna dedykowany jest do spalania drewna liściastego np.: grab, buk, dąb, akacja, klon, brzoza itp., o wilgotności poniżej 20%. Służy do ogrzewania domów i przestrzeni, w których jest zainstalowany. Kominek DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna znajduje zastosowanie w ogrzewaniu budynków mieszkalnych lub może być również stosowany jako dodatkowe źródło energii cieplnej.  BUDOWA

  Korpus gilotynowego wkładu kominkowego DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna stanowi stalowy płaszcz, w którym znajduje się komora paleniskowa. Podstawę wkładu kominkowego stanowi podłoga tworząca komorę dolotu powietrza. Ściana tylna oraz ściany boczne komory paleniskowej wyłożone są okładzinami z betonu żaroodpornego - ceramiki. Przednią ścianę komory paleniskowej ograniczają stalowe drzwi z szybą żaroodporną oraz zamkiem. Dodatkowo, wkład posiada również system regulacji dopływu powietrza z zewnątrz, który umożliwia kontrolowanie szybkości spalania drewna po odpowiednim rozpaleniu. Przewód doprowadzający powietrze powinien mieć średnicę przynajmniej 125 mm.

  Spalanie paliwa odbywa się na solidnym ruszcie wykonanym ze stali kotłowej umiejscowionym na podstawie. Pod rusztem znajduje się pojemnik popielnika. Nad komorą spalania usytuowany jest deflektor. Ukierunkowuje on przepływ spalin oraz zwiększa stopień wymiany ciepła.

  Powietrze niezbędne do procesu spalania dostarczane jest do kominka poprzez króciec poboru powietrza (czerpnia) wyposażony w mechanizm regulacji. Czerpnia znajduje się w podłodze wkładu kominkowego. Dodatkowo w tylnej ścianie komory paleniskowej znajdują się otwory systemu dopalenia spalin. Powietrze doprowadzane jest również na szybę tworząc kurtynę powietrzną przy której dopalane są również gazy tworząc w ten sposób mechanizm tzw. samoczyszczącej się szyby.

  Spaliny odprowadzane są do komina poprzez czopuch usytuowany w górnej ścianie wkładu kominkowego DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna. Wykorzystując rozwiązania technologiczne i właściwe paliwo możemy długo cieszyć się prawidłowo użytkowanym kominkiem z czystą szybą.  TECHNOLOGIA & UDOGODNIENIA

  DEFRO HOME IMPULS ME G technologia - kominki - wkłady kominowe stalowe z szamotem

  SYSTEM CZYSTEJ SZYBY

  Aktywny system czyszczenia szyby kominkowej jest unikalnym sposobem doprowadzenia powietrza do kominka, który pozwala utrzymać szybę czystą.

  CENTRALNE DOPROWADZENIE POWIETRZA Z ZEWNĄTRZ ORAZ JEGO REGULACJA

  Urządzenia w postaci kominków DEFRO HOME zostały wyposażone w suwak do precyzyjnej regulacji powietrza uczestniczącego w spalaniu. Wkłady kominkowe posiadają również w standardzie króciec przyłączeniowy do przepustnic regulowanych automatycznie, który może też służyć do podłączenia powietrza z zewnątrz.

  KRÓCIEC DOLOTOWY

  Specjalna konstrukcja pozwalająca na podpięcie rury doprowadzającej powietrze z zewnątrz do paleniska o średnicy Ø125 mm.

  SZKŁO KOMINKOWE

  Wysokiej jakości szyba żaroodporna o odporności do 800°C.

  MULTIFLOW

  Autorskie rozwiązanie doprowadzające powietrze do spalania zapewniające doskonałą sterowalność nad ogniem.

  ELASTYCZNA REGULACJA

  Możliwość regulacji wysokości wkładu kominkowego do 100 mm na dołączonych gwintowanych nóżkach.

  CERAMITON

  Rodzaj ceramiki (szamotu) efektywnie wpływa na proces spalania i akumuluje ciepło.

  SZEROKI KOŁNIERZ DRZWI

  Kołnierz szerokości 67 mm daje możliwość zabudowy kominka na równo z linią drzwi.

  RADIATORY

  Gęsto rozmieszczone elementy, dzięki którym kominek przekazuje więcej ciepła do otoczenia.

  FARBA

  Wysokiej jakości farba, to dwukomponentowa powłoka ochronna.

  Malowanie to ten etap produkcji, w którym mocno liczy się planowanie trwałości oraz niskiej emisyjność szkodliwych oparów i nieprzyjemnych zapachów. Wkłady kominkowe DEFRO HOME malowane są farbą posiadającą wysoką klasę odporności na dymienie i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo po pomalowaniu urządzenia, warstwy farby są utwardzane w autorskiej suszarni, w której panują specjalne warunki. Proces ten zapobiega wydzielaniu nieprzyjemnych zapachów już od pierwszego rozpalenia.

  POPIELNIK

  Zbiornik pod komorą paleniskową, do którego opada i gromadzi się popiół.

  RUSZT

  Wyjmowany element z grubej stali kotłowej zapewniający trwałość rusztu we wkładach kominkowych DEFRO HOME.

  PROFIL DRZWI

  Konstrukcja drzwiczek ze specjalnego mocnego profilu stalowego.

  Wybierając kominek warto zwrócić uwagę na drzwiczki. Są one bowiem ruchomym elementem urządzenia i zdecydowanie istotne jest aby charakteryzowały się szczególną wytrzymałością. Dla bezpiecznego korzystania z zalet kominków DEFRO HOME, specjalnie dla Was i Waszych bliskich stworzyliśmy konstrukcje oparte na pełnych profilach stalowych drzwiczek kominkowych. Dzięki temu są one odporne na wysokie temperatury oraz zapewniają odpowiednią szczelność wkładu kominkowego.

  W modelach wkładów kominkowych w wersji G gilotyna drzwiczki kominka otwierają się do góry, a wyczyszczenie szyby jest możliwe poprzez zwolnienie specjalnych blokad i otwarcie na czas sprzątania drzwiczek kominkowych do boku.  OPCJE DODATKOWE

  + RAMKA MONTAŻOWA - BLENDA KOMINKOWA

  Ramka do wkładów powietrznych z szybą prostą gilotyną do wybranego modelu DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna z drzwiczkami otwieranymi do góry - blenda kominkowa, maskownica, ramka M30.

  Ramka montażowa - blenda daje możliwość wykończenia obudowy kominka profilem o wysokości 30 mm.

  DEFRO HOME IMPULS ME G blenda prosta maskownica ramka do kominka ramki proste kominkowe blendy proste kominek 90

  Nowoczesne stalowe ramki ozdobne do wkładów kominkowych DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna pozwalają w prosty sposób wykończyć połączenie obudowy wkładu z drzwiami wkładu kominkowego. Główną zaletą ramki jest możliwość szybkiego i łatwego montażu. Instalację blendy można wykonać samemu, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi przykręcając finalnie kilkoma śrubkami do ramy drzwiczk kominkowych.

  Ramka ozdobna jest pomalowana farbą odporną na wysokie temperatury w kolorze wkładu kominkowego DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyn co powoduje, że całość idealnie się komponuje, wygląda estetycznie i bardzo elegancko.


  TRWAŁY CERAMITON - wewnętrzne wykończenie ceramiczne kominka

  Poczuj pewność, bezpieczeństwo i trwałość dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów wykorzystanych w procesie produkcyjnym.

  Komfort ogrzewania wnętrz w dzisiejszych czasach jest jedną z najbardziej pożądanych wartości. Śmiało – rozkochaj się w naturalnym ogniu domowego kominka. Wnętrze wkładu kominkowego DEFRO HOME występuje w różnych kolorach ceramiki, a montowany w urządzeniach Ceramiton występuje w dwóch kolorach: jasnym - białym i ciemnym - czarnym. Główną zaletą Ceramitonu jest zwiększenie efektywności procesu spalania, a tym samym akumulacja ciepła. Jest to trwały materiał ceramiczny stworzony specjalnie dla naszych urządzeń, a dodatkowo dodaje blasku i gustownego wyglądu kominkowi.

  STANDARDOWE JASNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA - BIAŁY CERAMITON

  Jasna ceramika - BIAŁY CERAMITON - standardowe wykończenia wnętrza wkładu kominkowego jasnym rodzajem betonu żaroodpornego (szamot) - poglądowe zdjęcie koloru.

  DEFRO HOME IMPULS ME G bialy Ceramiton, jasna ceramika, szamot, żaroodporny beton, ceramiczne wypełenienie paleniska


  + CIEMNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA - CZARNY CERAMITON

  Ciemna ceramika - CERAMITON - specjalny rodzaj czarnego betonu żaroodpornego (szamot barwiony w całej masie ceramicznej) - poglądowe zdjęcie koloru.

  DEFRO HOME IMPULS ME G czarny Ceramiton, ciemna ceramika, szamot, żaroodporny beton, ceramiczne wypełenienie paleniska


  + SZYBA BLACK LINE

  Wkład kominkowy DEFRO HOME IMPULS ME G możemy fabrycznie wyposażyć w dedykowaną szybę z sitodrukiem BLACK LINE.

  DEFRO HOME chce także, aby każdy posiadacz kominków czuł się wyjątkowo, a jego wnętrza nabrały gustownego i niepowtarzalnego charakteru. Dlatego do swoich wkładów kominkowych DEFRO HOME proponuje rozwiązanie szyby z serii BLACK LINE. Poniżej zdjęcie poglądowe szyby BLACK LINE we wkładzie kominkowym z drzwiczkami otwieranymi do boku.

  DEFRO HOME IMPULS ME G BLACK LINE szyba czarny sitodruk kominek kominki wizualizacja

  Dostosowana do współczesnych trendów, ceramika szklana BLACK LINE. Prosta, odcięta linia czarnego malowania wokół brzegów szyby nadaje kominkowi uwspółcześnieonej formy, by uwydatnić nowoczesny styl kominka. Szyba BLACK LINE jest elementem opcjonalnym, który można dodatkowo zamówić przy składaniu zamówienia na kominek. W zestawie z szybą BLACK LINE uzyskujemy również specjalnie zaprojektowane drzwiczki kominkowe montowane na etapie produkcji kominka DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna.


  + ZAŚLEPKA CERAMICZNA POPIELNIKA zamiast rusztu

  Opcjonalnie możemy wybrać zaślepkę ceramiczną popielnika zamiast typowego stalowego rusztu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość zdecydować, czy preferujemy tradycyjny wkład kominkowy z rusztem czy z zaślepką ceramiczną. Poprzez wykorzystanie zaślepki nie jest już dostarczane powietrzne z zewnątrz pod sam ruszt tylko większa ilość powietrza kierowana jest do dopalania gazów przy szybie (System Czystej Szyby) i otworami w tylnej ściance. Opcja zaślepki sprzedawana jako osobny i dodatkowy element do kominka.

  DEFRO HOME IMPULS ME G - zaślepka ceramiczna popielnika zamiast rusztu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wybrać, czy preferujemy wkład tradycyjny z rusztem czy z zaślepką ceramiczną.


  STANDARDOWY UCHWYT do gilotyn

  Wkład kominkowy prosty gilotynowy DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna w standardzie posiada podłużny czarny uchwyt na środku drzwiczek służący do ich podnoszenia.

  DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna w standardzie posiada podłużny czarny uchwyt na środku drzwiczek służący do ich podnoszenia.


  + Wyjmowalny UCHWYT do gilotyn

  Po wybraniu wyjmowalnego uchwytu wkład kominkowy nie będzie miał na stałe zamontowanego uchwytu dźwigni, lecz specjalnie przygotowany wyjmowalny uchwyt, który będzie można powiesić na dedykowanym oddzielnym mocowaniu.

  DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - po wybraniu wyjmowalnego uchwytu wkład kominkowy nie będzie miał na stałe zamontowanego uchwytu dźwigni, lecz specjalnie przygotowany wyjmowalny uchwyt, który będzie można powiesić na dedykowanym oddzielnym mocowaniu.


  Włożony czarny wyjmowalny uchwyt do gilotyn w drzwiczkach DEFRO HOME serii BLACK SCREEN. Po wyjęciu uchwytu pod drzwiczkami pozostaje jedynie widoczny czarny suwak regulujący ilość pobieranego powietrza z zewnątrz.

  DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - włożony czarny wyjmowalny uchwyt do gilotyn w drzwiczkach serii BLACK SCREEN.  GWARANCJA:

  DEFRO HOME kładzie duży nacisk na obsługę posprzedażową i gwarancyjną.

  DEFRO HOME IMPULS ME G gwarancja kominek ceramiton szamot ruszt deflektor

  Dzięki rozbudowanej sieci wsparcia technicznego, Centrum Serwisowe szybko i wydajnie reaguje na zgłoszenia Klientów, a przez to zapewnia bezawaryjne działanie oferowanych produktów DEFRO HOME. Firma stale rozwija sieć serwisu zewnętrznego obejmujący teren całego kraju.

  5 lat gwarancji na wkład kominkowy - kominek DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna.

  2 lata gwarancji na Ceramiton - wyłożenie komory spalania specjalnego rodzaju szamotem.

  1 rok gwarancji na ruszt.

  1 rok gwarancji na deflektor.  WIEDZA:

  Dowiedz się jak wybrać najlepsze drewno do kominka.

  Chcemy podzielić się z Tobą wiedzą na temat tajników prawidłowego palenia w kominku. Najważniejszym jest wybrać właściwy rodzaj opału o odpowiednio niskiej wilgotności.

  Nasz zespół jest dostępny dla Ciebie w każdym momencie. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania oraz udzielić porad w kwestii właściwego palenia kominka. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego doradztwa, które dostępne jest dla Ciebie na różne sposoby – nie tylko poprzez tradycyjny kontakt, ale także poprzez Whatsapp, gdzie możesz dowolnie zadawać pytania i czerpać z pełnego spektrum Naszej wiedzy.

  DEFRO HOME IMPULS ME G. Jak palić w kominku? Kominek kominki właściwy opał, drewno, paliwo, wiedza, sezonowanie drewna, drzewa liściaste, dąb, grab, buk, brykiet.

  Warto wspomnieć, że to co przemawia za ogrzewaniem przy użyciu kominka to fakt, że spalanie drewna nie generuje wysokich kosztów i tym samym jest bardziej oszczędne. Właśnie ekonomia ma bardzo dużo wiele wspólnego z ekologią ponieważ przy wykorzystaniu odpowiedniego opału uzyskujemy zdrowe i przyjemne ciepło z promieniowania podczerwonego. Musimy jednak pamiętać, że drewno służące do palenia w kominku powinno mieć odpowiednią wilgotność - mniejszą niz 20%. Dlatego tak ważny jest proces sezonowania, który powinien przebiegać odpowiednio długo i w przeznaczonych do tego warunkach. Drzewo właściwie wysuszone dobrze się pali, oddaje dużo ciepła i przede wszystkim nie kopci oraz nie brudzi wnętrza wkładu ani szyby.

  Trzeba również pamiętać, że należy posiadać właściwie dobrany przewód spalinowy - komin i przede wszystkim doprowadzić odpowiedniego przekroju przewodem z zewnątrz powietrze do komory spalania. Jeśli chodzi o kaloryczność drewna, trzeba pamiętać, że najlepiej palą się drzewa liściaste takie jak dąb, buk czy grab. Nieźle pali się też lipa i brzoza, natomiast iglaste ze względu na zawartość żywicy wytwarzają dużo dymu i sadzy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.  Kominek DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna, wkład kominkowy z gilotyną DEFRO HOME IMPULS ME G

  Wkład kominkowy gilotynowy 10 kW DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - kominek z szybą prostą podnoszoną.  INFORMACJE

  KUP TERAZ i skorzystaj z darmowej wysyłki oraz pozostałych przywilejów!

  Nasza oferta to kompleksowe i profesjonalne doradztwo nie tylko do pierwszego rozpalenia. Ciesz się z dokonanego zakupu DEFRO HOME IMPULS SM BL, abyś w swoim własnym domu odczuwał zadowolenie z ognia będącego już na stałe częścią ciepła Twojego domego ogniska!

  Chcemy podzielić się z Tobą wiedzą na temat właściwego palenia w kominku, jak i wszelkimi niezbędnymi informacjami na każdym etapie budowy kominka. To ważne, aby wybrać właściwie dopasowane materiały, a my świadczymy pełne wsparcie w całym procesie.

  W razie jakichkolwiek pytań cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Działaj od razu! Teraz jest najlepszy moment, aby skorzystać z Naszej oferty. KUP TERAZ i doświadcz magii kominka w pełnej krasie, korzystając jednocześnie z Naszego wsparcia i fachowych porad. Twój komfort i zadowolenie to Nasza największa motywacja : )

  DEFRO/IMPULS/ME/G
  DOSTĘPNY
  Nazwa
  DEFRO HOME IMPULS ME G gilotyna - wkład kominkowy 10 kW - kominek gilotyna DEFRO IMPULS ME G
  Kategoria
  Kominki DEFRO HOME seria IMPULS
  Producent
  DEFRO HOME
  Kod produktu
  DEFRO-HOME-IMPULS-ME-G
  Model
  DEFRO HOME IMPULS ME G
  Kod producenta
  KOM-IMP-ME-G
  Wysokość drzwiczek [mm]
  453
  Moc nominalna [kW]
  10
  Zakres mocy grzewczej [kW]
  4 - 12
  Klasa efektywność energetycznej
  A+
  Szerokość szyby [mm]
  648
  Wysokość szyby [mm]
  335
  Sprawność cieplna [%]
  83,8
  Szerokość drzwiczek [mm]
  726
  Wysokość [mm]
  1326
  Wysokość szyby bocznej [mm]
  335
  Szerokość [mm]
  906
  Głębokość [mm]
  438
  Maksymalna długość polan [mm]
  700
  Średnica wylotu spalin - czopucha [mm]
  200
  Ciąg kominowy [Pa]
  12±2
  Temperatura spalin [°C]
  224
  Emisja CO przy 13% O2 [%]
  0,1
  0,1
  Norma Ekoprojekt 2022
  Tak
  Norma BImSchV 2
  Tak
  Przeznaczony do rekuperacji
  Tak
  Wyłożenie komory spalania
  Ceramiton - żaroodporny beton, szamot, ceramika
  Szyber
  Nie
  Deflektor
  Tak
  Gilotyna
  Tak
  Ruszt
  Tak
  Popielnik
  Tak
  Minimalne wymagane pole czynne kratek wlotowych [cm²]
  500
  Minimalne wymagane pole czynne kratek wylotowych [cm²]
  700
  Dolot powietrza
  Tak
  Średnica dolotu powietrza [mm]
  125
  Wyposażenie opcjonalne - za dopłatą
  Czarny Ceramiton, sitodruk Blackline, wyjmowany uchwyt do gilotyn
  Gwarancja
  5 lat

  Pobierz

  DEFRO HOME IMPULS ME G - karta produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 1186_2015

  DEFRO HOME IMPULS ME G - karta produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 1186_2015

  Pobierz (831k)

  DEFRO HOME IMPULS ME G - DWU - Deklaracja Właściwości Użytkowych - DWU_IMPULS ME-01-2022

  DEFRO HOME IMPULS ME G - DWU - Deklaracja Właściwości Użytkowych - DWU_IMPULS ME-01-2022

  Pobierz (975.18k)

  DEFRO HOME IMPULS ME G - etykieta energetyczna kominka

  DEFRO HOME IMPULS ME G - etykieta energetyczna kominka

  Pobierz (2.23M)

  DEFRO HOME IMPULS ME G - karta katalogowa kominka - dane techniczne wkładu kominkowego

  DEFRO HOME IMPULS ME G - karta katalogowa kominka - dane techniczne wkładu kominkowego

  Pobierz (759.95k)

  DEFRO HOME IMPULS ME G - karta produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 1185_2015

  DEFRO HOME IMPULS ME G - karta produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 1185_2015

  Pobierz (1.26M)

  DEFRO HOME IMPULS ME G - DTR - instrukcja obsługi - Impuls - styczeń 2023

  DEFRO HOME IMPULS ME G - DTR - instrukcja obsługi - Impuls - styczeń 2023

  Pobierz (2.94M)

  DEFRO HOME IMPULS ME G - ramka, blenda, maskownica 30 - rysunek techniczny, wymiary

  DEFRO HOME IMPULS ME G - ramka, blenda, maskownica 30 - rysunek techniczny, wymiary

  Pobierz (989.24k)

  DEFRO HOME IMPULS ME G - ramka, blenda, maskownica 50 - rysunek techniczny, wymiary

  DEFRO HOME IMPULS ME G - ramka, blenda, maskownica 50 - rysunek techniczny, wymiary

  Pobierz (987.93k)
  Opcje dostosowania produktu - konfiguracja dodatkowych opcji
  DEFRO HOME - kolor wnętrza wkładu - ceramiki
  DEFRO HOME - kolor wnętrza wkładu - ceramiki
  DEFRO HOME - szyba Black Line - sitodruk
  DEFRO HOME - szyba Black Line - sitodruk
  DEFRO HOME - ramka do wkładów powietrznych z szybą prostą
  DEFRO HOME - ramka do wkładów powietrznych z szybą prostą
  DEFRO HOME - zaślepka ceramiczna popielnika zamiast rusztu
  DEFRO HOME - zaślepka ceramiczna popielnika zamiast rusztu
  Ilość: