Kominki narożne prawe DEFRO HOME seria INTRA SLIM BP

Kominki narożne prawe DEFRO HOME seria DEFRO HOME INTRA SLIM SM BP, DEFRO HOME INTRA SLIM ME BP.

Wkłady kominkowe narożne prawe DEFRO HOME seria DEFRO INTRA SLIM SM BP, DEFRO INTRA SLIM ME BP.


Kominki DEFRO HOME z serii INTRA SLIM to wyjątkowy design do płytkiej zabudowy.

Seria wkładów kominkowych INTRA SLIM to przemyślane rozwiązanie...

Kominki narożne prawe DEFRO HOME seria DEFRO HOME INTRA SLIM SM BP, DEFRO HOME INTRA SLIM ME BP.

Wkłady kominkowe narożne prawe DEFRO HOME seria DEFRO INTRA SLIM SM BP, DEFRO INTRA SLIM ME BP.


Kominki DEFRO HOME z serii INTRA SLIM to wyjątkowy design do płytkiej zabudowy.

Seria wkładów kominkowych INTRA SLIM to przemyślane rozwiązanie do płytkiej zabudowy w domach o mniejszej ilości miejsca w pomieszczeniu z kominkiem lecz z zachowaniem efektywności i ekologii spalania oraz gwarancją jakości DEFRO.

Wkłady kominkowe DEFRO HOME z serii INTRA SLIM to nowoczesna seria modeli, oferujących rozwiązanie, dzięki któremu kominki idealnie dostosują się do każdego wnętrza, gdzie mają zabierać jak najmniej miejsca. Ciepło, które tworzą kominki powietrzne DEFRO HOME w naturalny i konwekcyjny sposób sprawiają w domu przytulną atmosferę dodając przy tym zdrowego ciepła poprzez promieniowanie podczerwone.

Seria INTRA wyróżnia się wyjątkowo lekką i ponadczasową formą, która doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń mieszkalną. Linia INTRA SLIM posiada wizję ognia: prostą i narożną, w której można również wybrać sposób otwierania drzwiczek: Perfect UP lub tradycyjnie otwierane do boku.

INTRA SLIM to wkłady kominkowe przystosowane do płytkiej zabudowy i domów o mniejszej kubaturze. Kominki dedykowane są do niewielkich salonów, tam gdzie każdy cm obudowy ma znaczenie. Linia wyróżnia się mniejszymi mocami kominków w przeszkleniu prostym i bocznym.
Seria występuje w dwóch odsłonach, w zależności od wielkości paleniska: SM i ME.


Podział kominków DEFRO HOME z serii INTRA SLIM

Kominki SLIM z szyba prostą i kominki SLIM z szybą boczną - narożną.

Kominki proste SLIM - wkłady powietrzne z szybą prostą otwieraną do boku:

DEFRO HOME INTRA SM SLIM - wkład kominkowy 6 kW - kominek DEFRO INTRA SM SLIM

DEFRO HOME INTRA ME SLIM - wkład kominkowy 8 kW - kominek DEFRO INTRA ME SLIM 

Kominki proste SLIM z gilotyną - wkłady powietrzne z szybą prostą otwieraną do góry - gilotyna:

DEFRO HOME INTRA SM SLIM G gilotyna - wkład kominkowy 6 kW - kominek gilotyna DEFRO INTRA SM SLIM G

DEFRO HOME INTRA ME SLIM G gilotyna - wkład kominkowy 8 kW - kominek gilotyna DEFRO INTRA ME SLIM G

Kominki boczne SLIM - narożne wkłady powietrzne z szybą boczną otwieraną do boku:

DEFRO HOME INTRA SM BP SLIM prawy - wkład kominkowy 6 kW - kominek narożny DEFRO INTRA SM BP SLIM

DEFRO HOME INTRA SM BL SLIM lewy - wkład kominkowy 6 kW - kominek narożny DEFRO INTRA SM BL SLIM

DEFRO HOME INTRA ME BP SLIM prawy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny DEFRO INTRA ME BP SLIM

DEFRO HOME INTRA ME BL SLIM lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny DEFRO INTRA ME BL SLIM 

Kominki boczne SLIM z gilotyną - narożne wkłady powietrzne z szybą boczną otwieraną do góry - gilotyna:

DEFRO HOME INTRA SM BP SLIM G prawy gilotyna - wkład kominkowy 6 kW - kominek narożny gilotyna DEFRO INTRA SM BP SLIM G

DEFRO HOME INTRA SM BL SLIM G lewy gilotyna - wkład kominkowy 6 kW - kominek narożny gilotyna DEFRO INTRA SM BL SLIM G

DEFRO HOME INTRA ME BP SLIM G prawy gilotyna - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny gilotyna DEFRO INTRA ME BP SLIM G

DEFRO HOME INTRA ME BL SLIM G lewy gilotyna - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny gilotyna DEFRO INTRA ME BL SLIM G 


Wkłady kominkowe DEFRO z serii INTRA SLIM zostały stworzone z myślą o płytkiej zabudowie.

Kominki DEFRO z serii INTRA SLIM doskonale sprawdzą się podczas palenia rekreacyjnego i z powodzeniem pomogą ogrzeć cały dom.

Nowoczesna konstrukcja kominka DEFRO INTRA SLIM oraz szczelne palenisko pozwala, aby się cieszyć jego możliwościami w domach pasywnych oraz z rekuperacją. Autorskie rozwiązania wkładów kominkowych DEFRO INTRA SLIM gwarantują oszczędność energii i bezawaryjną obsługę urządzenia.
Kominki DEFRO z serii INTRA SLIM występują w dwóch odsłonach, w zależności od wielkości paleniska: mały SM i średni ME. Dostępne wkłady kominkowe występują w różnych mocach nominalnych: 6 kW i 8 kW.

 

EKOPROJEKT 2022 - produkty ekologiczne DEFRO spełniające założenia Ekodesign

Wyśrubowane przepisy unijne odnoszące się do emisji spalin pieców, kominków i innych urządzeń energetycznych weszły w życie od początku 2022 r. Mamy w swojej ofercie wkłady kominkowe i piece, które spełniają te najsurowsze wymagania środowiskowe. Pogarszający się stan środowiska naturalnego ma odzwierciedlenie w coraz bardziej restrykcyjnych przepisach prawa według dyrektywy unijnej, zwanej potocznie Ekoprojektem. Badania w laboratoriach DEFRO potwierdziły, że produkowane przez nas urządzenia spełniają wymogi norm BImSchV2 oraz Ekoprojektu. Nie tylko oferujemy doskonałej jakości wkłady kominkowe, ale chronimy też środowisko minimalizując emisję pyłów oraz tlenku węgla.

DEFRO norma EKO BIMSCHV2 EKOPROJEKT 2022 normy kominkowe

Naszą nadrzędną wartością jest wpływ kominków na środowisko. Zastosowane przez nas najnowsze rozwiązania oraz jakość użytych materiałów mają na celu zmaksymalizować sprawność wkładów kominkowych. Przekłada się to na efektywność spalania oraz co za tym idzie niską emisję CO2 do środowiska. Stąd też nasze produkty nie tylko spełniają wymagania, ale również są wyznacznikiem dla branży w aspekcie Ekoprojektu. Nasze urządzenia jak wkłady kominkowe czy piece wolnostojące spełniają ekologiczne normy, które obowiązują w Polsce od 2022 roku. Dzięki bardzo efektywnemu procesowi spalania oraz specjalnie zaprojektowanej komorze spalania nasze nasz wkłady kominkowe cechuje niska emisja pyłków, której potwierdzeniem jest certyfikat BImSchV 2. To wszystko sprawia, że nasze wkłady kominkowe powietrzne i wodne, piecyki wolnostojące oraz piecyki na pellet, to produkty wyjątkowo ekologiczne i niskoemisyjne.

Kominki DEFRO INTRA SLIM to idealne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane urządzenie potrafi zdziałać cuda i podkreślić styl pomieszczenia. Nie tylko różnorodne gabaryty, ale również stylowe dodatki zaspokoją najbardziej wysublimowane gusta odbiorców.


PRZEZNACZENIE

Wkład kominkowy serii DEFRO HOME INTRA SLIM jako palenisko z ręcznym wkładem paliwa jest przeznaczony do obudowania lub wbudowania we wnękę. Obudowa nie może być trwale związana z wkładem, należy zachować możliwość demontażu.

Kominek DEFRO HOME INTRA SLIM dedykowany jest do spalania drewna liściastego np.: grab, buk, dąb, akacja, klon, brzoza itp., o wilgotności poniżej 20%. Służy do ogrzewania domów i przestrzeni, w których jest zainstalowany. Kominek DEFRO INTRA SLIM może być również stosowany jako dodatkowe źródło energii cieplnej.


ZALETY WKŁADÓW KOMINKOWYCH DEFRO HOME INTRA SLIM

TRWAŁY CERAMITON

Dodaje kominkowi dodatkowego blasku, ale występuje również w odcieniu czarnym. Dzięki swojej strukturze i właściwościom podnosi parametry wkładu kominkowego i sprawia, że wygląda na jego tle jeszcze lepiej. Jest niezwykle trwałym materiałem wykonanym tylko do naszych wkładów kominkowych DEFRO INTRA SLIM.

KLAMKA COOL & TOUCH

Klamka kominkowa to istotne wykończenie wkładu kominkowego. Malowana w mało widocznej i zlewającej się z linią wkładu, czarnej barwie oraz wiecznie popularnej, dodatkowo polerowanej chromowanej wersji. Ten niezbyt duży, a poręczny element decyduje o finalnym wyglądzie i charakterze kominka. Dzięki perforowanej strukturze, która powoduje naturalne schładzanie klamki, będziemy mogli zawsze otworzyć i zamknąć wkład kominkowy bez obawy o poparzenie.

STABILNY PROFIL DRZWICZEK

Drzwiczki są ruchomym elementem i bardzo ważne by wyróżniały się sztywną konstrukcją i wytrzymałością. Taka konstrukcja jest osiągalna tylko dzięki pełnemu profilowi drzwi. Jest on nie tylko odporny na wysokie temperatury, ale zapewnia również odpowiednią szczelność wkładu.

UCHWYT DO GILOTYN

Wyjmowana, „zimna” klamka drzwiczek dedykowana do serii wkładów otwieranych gilotynowo G. Pozwala na stworzenie naturalnego niezakłóconego widoku ognia. Do wyboru niewidoczna klamka i uchwyt sterowania przepustnicą w czarnym kolorze lub zawsze modnych srebrnych barwach. Uchwyt otwierania zapewnia delikatne i gładkie ruchy mechanizmu podnoszenia do góry. Po zamknięciu drzwiczek kominkowych, uchwyt może zostać w drzwiczkach lub być wyjęty i przechowywany w specjalnie zaprojektowanej obudowie przymocowanej w dogodnym dla Klientów miejscu.

SYSTEM PODNOSZENIA DRZWICZEK PERFECT UP

Bezszelestne i łatwe otwieranie drzwiczek podnoszonych do góry zapewnia dobrze przemyślany mechanizm gilotynowy przy zapewnieniu szczelności paleniska i bezpieczeństwie użytkowania. Konstruktorzy w trosce o ciepło w Waszym domu, zastosowali również specjalne otwory, dzięki którym bez ingerencji w obudowę można dostać się do mechanizmu.

BARWA

Urządzenia z serii DEFRO HOME INTRA SLIM są malowane farbą najwyższej jakości. Farba ta jest utwardzana w specjalnej suszarni i dzięki temu posiadaczy naszych kominków nie narażamy na nieprzyjemny zapach. Farba wykazuje wysoką odporność na mechaniczne uszkodzenia. Lakier ten nie ma też nieprzyjemnego zapachu, nie dymi nawet przy pierwszym paleniu, co pozwala cieszyć się paleniem z Defro Home od samego początku.

SZYBA BLACK LINE

Dostosowana do współczesnych trendów, ceramika szklana z sitodrukiem Black Line. Doskonałej jakości spiek szklany o restrykcyjnych parametrach, dzięki którym możemy cieszyć się nienagannym widokiem ognia. Prosta, odcięta linia czarnego malowania wokół brzegów szyby nadaje kominkowi nowocześniejszej formy.


BUDOWA

Korpus wkładu kominkowego DEFRO HOME INTRA SLIM stanowi stalowy płaszcz, w którym znajduje się komora paleniskowa. Podstawę wkładu kominkowego stanowi podłoga tworząca komorę dolotu powietrza. Ściana tylna oraz ściany boczne komory paleniskowej wyłożone są okładzinami z betonu żaroodpornego. Przednią ścianę komory paleniskowej ograniczają stalowe drzwi z szybą żaroodporną oraz zamkiem.

Spalanie paliwa odbywa się na ruszcie żeliwnym zamontowanym na podstawie. Pod rusztem znajduje się pojemnik popielnika. Nad komorą spalania usytuowany jest deflektor. Ukierunkowuje on przepływ spalin oraz zwiększa stopień wymiany ciepła w kominku.

Powietrze niezbędne do procesu spalania dostarczane jest do kominka poprzez króciec poboru powietrza (czerpnia) wyposażony w mechanizm regulacji. Czerpnia znajduje się w podłodze wkładu kominkowego. Dodatkowo w tylnej ścianie komory paleniskowej znajdują się otwory systemu dopalenia spalin.

Spaliny odprowadzane są do komina przez czopuch usytuowany w górnej ścianie wkładu kominkowego DEFRO HOME INTRA SLIM.


TECHNOLOGIA & UDOGODNIENIA

SYSTEM CZYSTEJ SZYBY

Aktywny system czyszczenia szyby jest to unikalny sposób doprowadzenia powietrza do kominka, który pozwala utrzymać szybę czystą.

CENTRALNE DOPROWADZENIE POWIETRZA Z ZEWNĄTRZ ORAZ JEGO REGULACJA

Urządzenia zostały wyposażone w suwak do precyzyjnej regulacji powietrza uczestniczącego w spalaniu. Wkłady kominkowe DEFRO HOME INTRA SLIM posiadają również w standardzie króciec przyłączeniowy do przepustnic regulowanych automatycznie, który może też służyć do podłączenia powietrza z zewnątrz.

KRÓCIEC DOLOTOWY

Specjalna konstrukcja pozwalająca na podpięcie rury doprowadzającej powietrze do paleniska o średnicy Ø125 mm.

SZKŁO KOMINKOWE

Wysokiej jakości szyba żaroodporna o odporności do 800°C.

MULTIFLOW

Autorskie rozwiązanie doprowadzające powietrze do spalania zapewniające doskonałą sterowalność nad ogniem.

ELASTYCZNA REGULACJA

Możliwość regulacji wysokości do 100 mm.

CERAMITON

Rodzaj ceramiki (szamotu) efektywnie wpływa na proces spalania i akumuluje ciepło zwiększając również temperaturę w komorze spalania kominka DEFRO HOME INTRA SLIM.

SZEROKI KOŁNIERZ DRZWI

Kołnierz szerokości 67 mm daje możliwość zabudowy kominka na równo z linią drzwi.

RADIATORY

Gęsto rozmieszczone elementy, dzięki którym kominek przekazuje więcej ciepła do otoczenia.

FARBA

Dwukomponentowa powłoka ochronna.

POPIELNIK

Zbiornik pod komorą paleniskową, do którego opada i gromadzi się popiół.

RUSZT

Wyjmowany element z grubej stali kotłowej.

PROFIL DRZWI

Konstrukcja drzwi ze specjalnego mocnego profilu stalowego.

DEFRO HOME INTRA SLIM technologia - kominki - wkłady kominowe stalowe z szamotem


OPCJE DODATKOWE

+ RAMKA MONTAŻOWA - BLENDA KOMINKOWA

Ramka montażowa - blenda daje możliwość wykończenia obudowy profilem 30 mm w wersji płytkiej i głębokiej. Nowoczesne stalowe ramki ozdobne do wkładów kominkowych pozwalają w prosty sposób wykończyć połączenie obudowy wkładu z drzwiami wkładu kominkowego. Główną zaletą ramki jest możliwość szybkiego i łatwego montażu. Instalację blendy można wykonać samemu, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Ramka ozdobna jest pomalowana farbą odporną na wysokie temperatury w kolorze wkładu co powoduje, że całość idealnie się komponuje, wygląda estetycznie i bardzo elegancko.

Nowoczesne stalowe ramki ozdobne do wkładów kominkowych DEFRO HOME INTRA SLIM pozwalają w prosty sposób wykończyć połączenie obudowy wkładu z drzwiami wkładu kominkowego. Główną zaletą ramki kominkowej jest możliwość szybkiego i łatwego montażu. Instalację blendy można wykonać samemu, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.

Ramka ozdobna jest pomalowana farbą odporną na wysokie temperatury w kolorze wkładu kominkowego, co powoduje, że całość idealnie się komponuje, wygląda estetycznie i bardzo elegancko.

2 rodzaje ramek kominkowych do wybranych modeli DEFRO HOME INTRA SLIM z drzwiczkami prostymi otwieranymi na bok: płytka i głęboka

DEFRO INTRA SLIM blenda ramka do kominka ramki kominkowe blendy proste kominek 90

2 rodzaje ramek kominkowych do wybranych modeli narożnych lewych DEFRO HOME INTRA SLIM z drzwiczkami prostymi otwieranymi na bok: płytka i głęboka

DEFRO INTRA SLIM blenda narożna lewa ramka boczna do kominka ramki lewe kominkowe blendy proste kominek lewy 90

 

2 rodzaje ramek kominkowych do wybranych modeli narożnych prawych DEFRO HOME INTRA SLIM z drzwiczkami prostymi otwieranymi na bok: płytka i głęboka

DEFRO INTRA SLIM blenda narożna prawa ramka boczna do kominka ramki prawe kominkowe blendy proste kominek prawy 90

 

STANDARDOWE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA DEFRO INTRA SLIM

Jasna ceramika - CERAMITON - standardowe wykończenia wnętrza jasnym rodzajem szamotu.

DEFRO INTRA SLIM jasna ceramika Ceramiton szamot ceramiczne wypełenienie paleniska jasne wnętrze

 

+ CZARNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA DEFRO INTRA SLIM - CZARNY CERAMITON

Ciemna ceramika - CERAMITON - specjalny rodzaj czarnego szamotu barwionego w masie ceramicznej

DEFRO INTRA SLIM ciemna ceramika Ceramiton czarny szamot ceramiczne wypełenienie paleniska ciemne wnętrze

 

+ PODWÓJNA SZYBA

Wkłady kominkowe DEFRO HOME serii INTRA SLIM występujące w każdym wymiarze w wersji z szybą prostą możliwe są do zamówienia z podwójną szybą.

 

+ KLAMKA po drugiej stronie

 

+ CZARNA KLAMKA

DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki czarna klamka

 

+ AKUMULACJA THERMOBLOCK

DEFRO HOME INTRA SLIM THERMOBLOCK AKUMULACJA logo

Dla wszystkich pragnących zmaksymalizować odzysk ciepła ze swojego kominka DEFRO HOME INTRA, mamy autorskie rozwiązanie akumulacji THERMOBLOCK. Nowym użytkownikom kominków pozwala cieszyć się ze swojego ekologicznego źródła ogrzewania emitującego przyjazne i naturalnie zdrowe ciepło na drodze radiacji promieniowania podczerwonego.

Materiał THERMOBLOCK'u zapewni długofalowe działanie oraz zoptymalizuje moc wkładu kominkowego DEFRO HOME INTRA. Rozbudowany system zawiesi i nasad akumulacyjnych pozwala na spersonalizowanie THERMOBLOCK'a do potrzeb każdego wnętrza. Najważniejsze zalety:

+ zmaksymalizowany odzysk ciepła ze spalin kominkowych
+ autorski skład mieszanki szamotowej THERMOBLOCK (oddawanie zakumulowanego ciepła także po zakończeniu palenia we wkładzie kominkowym)
+ opatentowana esencja akumulacji o doskonałych parametrach koncentrujących i przewodzących ciepło z kominka
+ nie wymaga żadnej impregnacji, jest jednorodnym i spójnym materiałem
+ nie pyli, nie wydziela żadnych zapachów i szkodliwych substancji
+ możliwość doboru odpowiedniej ilości nasad wg zapotrzebowania Klienta
+ pomoc przy optymalizacji mocy i sprawności wkładu kominkowego
+ idealnie dopasowane nasady, nie wymagają cięcia i dodatkowego formowania
+ zwiększenie pojemności cieplnej kominka
+ zmaksymalizowany odzysk ciepła metodą konwekcji z wkładu kominkowego

Zestaw nasad akumulacyjnych:

+ możliwość doboru odpowiedniej ilości nadstaw wg zapotrzebowania Klienta
+ dedykowana metalowa nadstawka trzymająca zestaw
+ waga 1 rzędu zestawu nasad to 16 kg

DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki akumulacja thermoblock intra zestaw nasad akumulacyjnych zawiesia

 

Zestaw zawiesi akumulacyjnych tylnych:

+ możliwość doboru odpowiedniej ilości zawiesi wg zapotrzebowania Klienta
+ dedykowany metalowy uchwyt mocujący akumulację
+ waga 1 zestawu zawiesia bocznego to 16 kg

DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki akumulacja thermoblock intra zestaw nasad akumulacyjnych tylnych zawiesia na tył

 

Zestaw zawiesi akumulacyjnych w zestawie:


DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki akumulacja thermoblock intra zestaw nasad akumulacyjnych zawiesia komplet

 

Ilość sugerowanych zawiesi akumulacyjnych dla wybranych modeli DEFRO HOME z serii INTRA SLIM:

DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki akumulacja thermoblock intra zestaw nasad akumulacyjnych zawiesia komplet tabela ilość


GWARANCJA:

DEFRO kładzie duży nacisk na obsługę posprzedażową i gwarancyjną.

Dzięki rozbudowanej sieci wsparcia technicznego Centrum Serwisowe szybko i wydajnie reaguje na zgłoszenia Klientów, a przez to zapewnia bezawaryjne działanie oferowanych produktów. Firma stale rozwija sieć serwisu zewnętrznego, ponadto współpracuje i cyklicznie szkoli dystrybutorów oraz instalatorów z całej Polski.

DEFRO INTRA SLIM gwarancja kominek ceramiton szamot ruszt deflektor

5 lat gwarancji na wkład kominkowy - kominek DEFRO

2 lata gwarancji na Ceramiton - wyłożenie komory spalania specjalnego rodzaju szamotem

1 rok gwarancji na ruszt

1 rok gwarancji na deflektor


KOMINKI DEFRO seria INTRA SLIM, wkłady kominkowe DEFRO z serii INTRA SLIM

Kominki DEFRO HOME INTRA SLIM o mocy 6 kW i 8 kW.

Kominki - filtrowanie (2 produktów)

Cena

6 800,00 zł - 8 000,00 zł

Moc nominalna [kW]

6 kW - 8 kW

Szerokość [mm]

690 - 870

Pokaż/ukryj więcej opcji filtracji

Producent

Wysokość [mm]

1210 - 1210

Głębokość [mm]

370 - 380

DEFRO HOME INTRA SLIM ME BP prawy - wkład kominkowy slim 8 kW - kominek slim narożny prawy DEFRO INTRA SLIM ME BP

✔️ Kompleksowe doradztwo, szeroki i holistyczny asortyment! Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej ✆...
 • Nazwa: DEFRO HOME INTRA SLIM ME BP prawy - wkład kominkowy slim 8 kW - kominek slim narożny prawy DEFRO INTRA SLIM ME BP
 • Kategoria: Kominki slim narożne prawe DEFRO HOME seria INTRA SLIM
 • Producent: DEFRO HOME
 • Kod produktu: DEFRO-HOME-INTRA-SLIM-ME-BP
 • Model: DEFRO HOME INTRA SLIM ME BP
 • Kod producenta: KOM-IN-ME-BP-SLIM
 • Wysokość drzwiczek [mm]: 465
 • Moc nominalna [kW]: 8
 • Zakres mocy grzewczej [kW]: 3,2 - 9,6
 • Klasa efektywność energetycznej: A
 • Szerokość szyby [mm]: 760
 • Szerokość drzwiczek bocznych [mm]: 337
 • Wysokość szyby [mm]: 316
 • Sprawność cieplna [%]: 80,1
 • Szerokość szyby bocznej [mm]: 263
 • Szerokość drzwiczek [mm]: 834
 • Wysokość [mm]: 1210
 • Wysokość szyby bocznej [mm]: 316
 • Szerokość [mm]: 864
 • Głębokość [mm]: 376
 • Maksymalna długość polan [mm]: 700
 • Średnica wylotu spalin - czopucha [mm]: 200
 • Ciąg kominowy [Pa]: 12±2
 • Temperatura spalin [°C]: 266
 • Emisja CO przy 13% O2 [%]: 0,08
  0,08
 • Norma Ekoprojekt 2022: Tak
 • Norma BImSchV 2: Tak
 • Przeznaczony do rekuperacji: Tak
 • Wyłożenie komory spalania: Ceramiton - żaroodporny beton, szamot, ceramika
 • Szyber: Nie
 • Deflektor: Tak
 • Gilotyna: Nie
 • Ruszt: Tak
 • Popielnik: Tak
 • Minimalne wymagane pole czynne kratek wlotowych [cm²]: 400
 • Minimalne wymagane pole czynne kratek wylotowych [cm²]: 560
 • Dolot powietrza: Tak
 • Średnica dolotu powietrza [mm]: 125
 • Wyposażenie opcjonalne - za dopłatą: Czarny Ceramiton, klamka po drugiej stronie, czarna klamka, akumulacja Thermoblock
 • Gwarancja: 5 lat

DEFRO HOME INTRA SLIM SM BP prawy - wkład kominkowy slim 6 kW - kominek slim narożny prawy DEFRO INTRA SLIM SM BP

✔️ Kompleksowe doradztwo, szeroki i holistyczny asortyment! Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej ✆...
 • Nazwa: DEFRO HOME INTRA SLIM SM BP prawy - wkład kominkowy slim 6 kW - kominek slim narożny prawy DEFRO INTRA SLIM SM BP
 • Kategoria: Kominki slim narożne prawe DEFRO HOME seria INTRA SLIM
 • Producent: DEFRO HOME
 • Kod produktu: DEFRO-HOME-INTRA-SLIM-SM-BP
 • Model: DEFRO HOME INTRA SLIM SM BP
 • Kod producenta: KOM-IN-SM-BP-SLIM
 • Wysokość drzwiczek [mm]: 465
 • Moc nominalna [kW]: 6
 • Zakres mocy grzewczej [kW]: 2,4 - 7,2
 • Klasa efektywność energetycznej: A+
 • Szerokość szyby [mm]: 593
 • Szerokość drzwiczek bocznych [mm]: 337
 • Wysokość szyby [mm]: 316
 • Sprawność cieplna [%]: 80,1
 • Szerokość szyby bocznej [mm]: 263
 • Szerokość drzwiczek [mm]: 667
 • Wysokość [mm]: 1210
 • Wysokość szyby bocznej [mm]: 316
 • Szerokość [mm]: 697
 • Głębokość [mm]: 376
 • Maksymalna długość polan [mm]: 500
 • Średnica wylotu spalin - czopucha [mm]: 200
 • Ciąg kominowy [Pa]: 12±2
 • Temperatura spalin [°C]: 267
 • Emisja CO przy 13% O2 [%]: 0,07
  0,07
 • Norma Ekoprojekt 2022: Tak
 • Norma BImSchV 2: Tak
 • Przeznaczony do rekuperacji: Tak
 • Wyłożenie komory spalania: Ceramiton - żaroodporny beton, szamot, ceramika
 • Szyber: Nie
 • Deflektor: Tak
 • Gilotyna: Nie
 • Ruszt: Tak
 • Popielnik: Tak
 • Minimalne wymagane pole czynne kratek wlotowych [cm²]: 500
 • Minimalne wymagane pole czynne kratek wylotowych [cm²]: 700
 • Dolot powietrza: Tak
 • Średnica dolotu powietrza [mm]: 125
 • Wyposażenie opcjonalne - za dopłatą: Czarny Ceramiton, klamka po drugiej stronie, czarna klamka, akumulacja Thermoblock
 • Gwarancja: 5 lat
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Kominki narożne prawe DEFRO HOME seria DEFRO HOME INTRA SLIM SM BP, DEFRO HOME INTRA SLIM ME BP.

Wkłady kominkowe narożne prawe DEFRO HOME seria DEFRO INTRA SLIM SM BP, DEFRO INTRA SLIM ME BP.


Kominki DEFRO HOME z serii INTRA SLIM to wyjątkowy design do płytkiej zabudowy.

Seria wkładów kominkowych INTRA SLIM to przemyślane rozwiązanie do płytkiej zabudowy w domach o mniejszej ilości miejsca w pomieszczeniu z kominkiem lecz z zachowaniem efektywności i ekologii spalania oraz gwarancją jakości DEFRO.

Wkłady kominkowe DEFRO HOME z serii INTRA SLIM to nowoczesna seria modeli, oferujących rozwiązanie, dzięki któremu kominki idealnie dostosują się do każdego wnętrza, gdzie mają zabierać jak najmniej miejsca. Ciepło, które tworzą kominki powietrzne DEFRO HOME w naturalny i konwekcyjny sposób sprawiają w domu przytulną atmosferę dodając przy tym zdrowego ciepła poprzez promieniowanie podczerwone.

Seria INTRA wyróżnia się wyjątkowo lekką i ponadczasową formą, która doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń mieszkalną. Linia INTRA SLIM posiada wizję ognia: prostą i narożną, w której można również wybrać sposób otwierania drzwiczek: Perfect UP lub tradycyjnie otwierane do boku.

INTRA SLIM to wkłady kominkowe przystosowane do płytkiej zabudowy i domów o mniejszej kubaturze. Kominki dedykowane są do niewielkich salonów, tam gdzie każdy cm obudowy ma znaczenie. Linia wyróżnia się mniejszymi mocami kominków w przeszkleniu prostym i bocznym.
Seria występuje w dwóch odsłonach, w zależności od wielkości paleniska: SM i ME.


Podział kominków DEFRO HOME z serii INTRA SLIM

Kominki SLIM z szyba prostą i kominki SLIM z szybą boczną - narożną.

Kominki proste SLIM - wkłady powietrzne z szybą prostą otwieraną do boku:

DEFRO HOME INTRA SM SLIM - wkład kominkowy 6 kW - kominek DEFRO INTRA SM SLIM

DEFRO HOME INTRA ME SLIM - wkład kominkowy 8 kW - kominek DEFRO INTRA ME SLIM 

Kominki proste SLIM z gilotyną - wkłady powietrzne z szybą prostą otwieraną do góry - gilotyna:

DEFRO HOME INTRA SM SLIM G gilotyna - wkład kominkowy 6 kW - kominek gilotyna DEFRO INTRA SM SLIM G

DEFRO HOME INTRA ME SLIM G gilotyna - wkład kominkowy 8 kW - kominek gilotyna DEFRO INTRA ME SLIM G

Kominki boczne SLIM - narożne wkłady powietrzne z szybą boczną otwieraną do boku:

DEFRO HOME INTRA SM BP SLIM prawy - wkład kominkowy 6 kW - kominek narożny DEFRO INTRA SM BP SLIM

DEFRO HOME INTRA SM BL SLIM lewy - wkład kominkowy 6 kW - kominek narożny DEFRO INTRA SM BL SLIM

DEFRO HOME INTRA ME BP SLIM prawy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny DEFRO INTRA ME BP SLIM

DEFRO HOME INTRA ME BL SLIM lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny DEFRO INTRA ME BL SLIM 

Kominki boczne SLIM z gilotyną - narożne wkłady powietrzne z szybą boczną otwieraną do góry - gilotyna:

DEFRO HOME INTRA SM BP SLIM G prawy gilotyna - wkład kominkowy 6 kW - kominek narożny gilotyna DEFRO INTRA SM BP SLIM G

DEFRO HOME INTRA SM BL SLIM G lewy gilotyna - wkład kominkowy 6 kW - kominek narożny gilotyna DEFRO INTRA SM BL SLIM G

DEFRO HOME INTRA ME BP SLIM G prawy gilotyna - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny gilotyna DEFRO INTRA ME BP SLIM G

DEFRO HOME INTRA ME BL SLIM G lewy gilotyna - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny gilotyna DEFRO INTRA ME BL SLIM G 


Wkłady kominkowe DEFRO z serii INTRA SLIM zostały stworzone z myślą o płytkiej zabudowie.

Kominki DEFRO z serii INTRA SLIM doskonale sprawdzą się podczas palenia rekreacyjnego i z powodzeniem pomogą ogrzeć cały dom.

Nowoczesna konstrukcja kominka DEFRO INTRA SLIM oraz szczelne palenisko pozwala, aby się cieszyć jego możliwościami w domach pasywnych oraz z rekuperacją. Autorskie rozwiązania wkładów kominkowych DEFRO INTRA SLIM gwarantują oszczędność energii i bezawaryjną obsługę urządzenia.
Kominki DEFRO z serii INTRA SLIM występują w dwóch odsłonach, w zależności od wielkości paleniska: mały SM i średni ME. Dostępne wkłady kominkowe występują w różnych mocach nominalnych: 6 kW i 8 kW.

 

EKOPROJEKT 2022 - produkty ekologiczne DEFRO spełniające założenia Ekodesign

Wyśrubowane przepisy unijne odnoszące się do emisji spalin pieców, kominków i innych urządzeń energetycznych weszły w życie od początku 2022 r. Mamy w swojej ofercie wkłady kominkowe i piece, które spełniają te najsurowsze wymagania środowiskowe. Pogarszający się stan środowiska naturalnego ma odzwierciedlenie w coraz bardziej restrykcyjnych przepisach prawa według dyrektywy unijnej, zwanej potocznie Ekoprojektem. Badania w laboratoriach DEFRO potwierdziły, że produkowane przez nas urządzenia spełniają wymogi norm BImSchV2 oraz Ekoprojektu. Nie tylko oferujemy doskonałej jakości wkłady kominkowe, ale chronimy też środowisko minimalizując emisję pyłów oraz tlenku węgla.

DEFRO norma EKO BIMSCHV2 EKOPROJEKT 2022 normy kominkowe

Naszą nadrzędną wartością jest wpływ kominków na środowisko. Zastosowane przez nas najnowsze rozwiązania oraz jakość użytych materiałów mają na celu zmaksymalizować sprawność wkładów kominkowych. Przekłada się to na efektywność spalania oraz co za tym idzie niską emisję CO2 do środowiska. Stąd też nasze produkty nie tylko spełniają wymagania, ale również są wyznacznikiem dla branży w aspekcie Ekoprojektu. Nasze urządzenia jak wkłady kominkowe czy piece wolnostojące spełniają ekologiczne normy, które obowiązują w Polsce od 2022 roku. Dzięki bardzo efektywnemu procesowi spalania oraz specjalnie zaprojektowanej komorze spalania nasze nasz wkłady kominkowe cechuje niska emisja pyłków, której potwierdzeniem jest certyfikat BImSchV 2. To wszystko sprawia, że nasze wkłady kominkowe powietrzne i wodne, piecyki wolnostojące oraz piecyki na pellet, to produkty wyjątkowo ekologiczne i niskoemisyjne.

Kominki DEFRO INTRA SLIM to idealne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane urządzenie potrafi zdziałać cuda i podkreślić styl pomieszczenia. Nie tylko różnorodne gabaryty, ale również stylowe dodatki zaspokoją najbardziej wysublimowane gusta odbiorców.


PRZEZNACZENIE

Wkład kominkowy serii DEFRO HOME INTRA SLIM jako palenisko z ręcznym wkładem paliwa jest przeznaczony do obudowania lub wbudowania we wnękę. Obudowa nie może być trwale związana z wkładem, należy zachować możliwość demontażu.

Kominek DEFRO HOME INTRA SLIM dedykowany jest do spalania drewna liściastego np.: grab, buk, dąb, akacja, klon, brzoza itp., o wilgotności poniżej 20%. Służy do ogrzewania domów i przestrzeni, w których jest zainstalowany. Kominek DEFRO INTRA SLIM może być również stosowany jako dodatkowe źródło energii cieplnej.


ZALETY WKŁADÓW KOMINKOWYCH DEFRO HOME INTRA SLIM

TRWAŁY CERAMITON

Dodaje kominkowi dodatkowego blasku, ale występuje również w odcieniu czarnym. Dzięki swojej strukturze i właściwościom podnosi parametry wkładu kominkowego i sprawia, że wygląda na jego tle jeszcze lepiej. Jest niezwykle trwałym materiałem wykonanym tylko do naszych wkładów kominkowych DEFRO INTRA SLIM.

KLAMKA COOL & TOUCH

Klamka kominkowa to istotne wykończenie wkładu kominkowego. Malowana w mało widocznej i zlewającej się z linią wkładu, czarnej barwie oraz wiecznie popularnej, dodatkowo polerowanej chromowanej wersji. Ten niezbyt duży, a poręczny element decyduje o finalnym wyglądzie i charakterze kominka. Dzięki perforowanej strukturze, która powoduje naturalne schładzanie klamki, będziemy mogli zawsze otworzyć i zamknąć wkład kominkowy bez obawy o poparzenie.

STABILNY PROFIL DRZWICZEK

Drzwiczki są ruchomym elementem i bardzo ważne by wyróżniały się sztywną konstrukcją i wytrzymałością. Taka konstrukcja jest osiągalna tylko dzięki pełnemu profilowi drzwi. Jest on nie tylko odporny na wysokie temperatury, ale zapewnia również odpowiednią szczelność wkładu.

UCHWYT DO GILOTYN

Wyjmowana, „zimna” klamka drzwiczek dedykowana do serii wkładów otwieranych gilotynowo G. Pozwala na stworzenie naturalnego niezakłóconego widoku ognia. Do wyboru niewidoczna klamka i uchwyt sterowania przepustnicą w czarnym kolorze lub zawsze modnych srebrnych barwach. Uchwyt otwierania zapewnia delikatne i gładkie ruchy mechanizmu podnoszenia do góry. Po zamknięciu drzwiczek kominkowych, uchwyt może zostać w drzwiczkach lub być wyjęty i przechowywany w specjalnie zaprojektowanej obudowie przymocowanej w dogodnym dla Klientów miejscu.

SYSTEM PODNOSZENIA DRZWICZEK PERFECT UP

Bezszelestne i łatwe otwieranie drzwiczek podnoszonych do góry zapewnia dobrze przemyślany mechanizm gilotynowy przy zapewnieniu szczelności paleniska i bezpieczeństwie użytkowania. Konstruktorzy w trosce o ciepło w Waszym domu, zastosowali również specjalne otwory, dzięki którym bez ingerencji w obudowę można dostać się do mechanizmu.

BARWA

Urządzenia z serii DEFRO HOME INTRA SLIM są malowane farbą najwyższej jakości. Farba ta jest utwardzana w specjalnej suszarni i dzięki temu posiadaczy naszych kominków nie narażamy na nieprzyjemny zapach. Farba wykazuje wysoką odporność na mechaniczne uszkodzenia. Lakier ten nie ma też nieprzyjemnego zapachu, nie dymi nawet przy pierwszym paleniu, co pozwala cieszyć się paleniem z Defro Home od samego początku.

SZYBA BLACK LINE

Dostosowana do współczesnych trendów, ceramika szklana z sitodrukiem Black Line. Doskonałej jakości spiek szklany o restrykcyjnych parametrach, dzięki którym możemy cieszyć się nienagannym widokiem ognia. Prosta, odcięta linia czarnego malowania wokół brzegów szyby nadaje kominkowi nowocześniejszej formy.


BUDOWA

Korpus wkładu kominkowego DEFRO HOME INTRA SLIM stanowi stalowy płaszcz, w którym znajduje się komora paleniskowa. Podstawę wkładu kominkowego stanowi podłoga tworząca komorę dolotu powietrza. Ściana tylna oraz ściany boczne komory paleniskowej wyłożone są okładzinami z betonu żaroodpornego. Przednią ścianę komory paleniskowej ograniczają stalowe drzwi z szybą żaroodporną oraz zamkiem.

Spalanie paliwa odbywa się na ruszcie żeliwnym zamontowanym na podstawie. Pod rusztem znajduje się pojemnik popielnika. Nad komorą spalania usytuowany jest deflektor. Ukierunkowuje on przepływ spalin oraz zwiększa stopień wymiany ciepła w kominku.

Powietrze niezbędne do procesu spalania dostarczane jest do kominka poprzez króciec poboru powietrza (czerpnia) wyposażony w mechanizm regulacji. Czerpnia znajduje się w podłodze wkładu kominkowego. Dodatkowo w tylnej ścianie komory paleniskowej znajdują się otwory systemu dopalenia spalin.

Spaliny odprowadzane są do komina przez czopuch usytuowany w górnej ścianie wkładu kominkowego DEFRO HOME INTRA SLIM.


TECHNOLOGIA & UDOGODNIENIA

SYSTEM CZYSTEJ SZYBY

Aktywny system czyszczenia szyby jest to unikalny sposób doprowadzenia powietrza do kominka, który pozwala utrzymać szybę czystą.

CENTRALNE DOPROWADZENIE POWIETRZA Z ZEWNĄTRZ ORAZ JEGO REGULACJA

Urządzenia zostały wyposażone w suwak do precyzyjnej regulacji powietrza uczestniczącego w spalaniu. Wkłady kominkowe DEFRO HOME INTRA SLIM posiadają również w standardzie króciec przyłączeniowy do przepustnic regulowanych automatycznie, który może też służyć do podłączenia powietrza z zewnątrz.

KRÓCIEC DOLOTOWY

Specjalna konstrukcja pozwalająca na podpięcie rury doprowadzającej powietrze do paleniska o średnicy Ø125 mm.

SZKŁO KOMINKOWE

Wysokiej jakości szyba żaroodporna o odporności do 800°C.

MULTIFLOW

Autorskie rozwiązanie doprowadzające powietrze do spalania zapewniające doskonałą sterowalność nad ogniem.

ELASTYCZNA REGULACJA

Możliwość regulacji wysokości do 100 mm.

CERAMITON

Rodzaj ceramiki (szamotu) efektywnie wpływa na proces spalania i akumuluje ciepło zwiększając również temperaturę w komorze spalania kominka DEFRO HOME INTRA SLIM.

SZEROKI KOŁNIERZ DRZWI

Kołnierz szerokości 67 mm daje możliwość zabudowy kominka na równo z linią drzwi.

RADIATORY

Gęsto rozmieszczone elementy, dzięki którym kominek przekazuje więcej ciepła do otoczenia.

FARBA

Dwukomponentowa powłoka ochronna.

POPIELNIK

Zbiornik pod komorą paleniskową, do którego opada i gromadzi się popiół.

RUSZT

Wyjmowany element z grubej stali kotłowej.

PROFIL DRZWI

Konstrukcja drzwi ze specjalnego mocnego profilu stalowego.

DEFRO HOME INTRA SLIM technologia - kominki - wkłady kominowe stalowe z szamotem


OPCJE DODATKOWE

+ RAMKA MONTAŻOWA - BLENDA KOMINKOWA

Ramka montażowa - blenda daje możliwość wykończenia obudowy profilem 30 mm w wersji płytkiej i głębokiej. Nowoczesne stalowe ramki ozdobne do wkładów kominkowych pozwalają w prosty sposób wykończyć połączenie obudowy wkładu z drzwiami wkładu kominkowego. Główną zaletą ramki jest możliwość szybkiego i łatwego montażu. Instalację blendy można wykonać samemu, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Ramka ozdobna jest pomalowana farbą odporną na wysokie temperatury w kolorze wkładu co powoduje, że całość idealnie się komponuje, wygląda estetycznie i bardzo elegancko.

Nowoczesne stalowe ramki ozdobne do wkładów kominkowych DEFRO HOME INTRA SLIM pozwalają w prosty sposób wykończyć połączenie obudowy wkładu z drzwiami wkładu kominkowego. Główną zaletą ramki kominkowej jest możliwość szybkiego i łatwego montażu. Instalację blendy można wykonać samemu, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.

Ramka ozdobna jest pomalowana farbą odporną na wysokie temperatury w kolorze wkładu kominkowego, co powoduje, że całość idealnie się komponuje, wygląda estetycznie i bardzo elegancko.

2 rodzaje ramek kominkowych do wybranych modeli DEFRO HOME INTRA SLIM z drzwiczkami prostymi otwieranymi na bok: płytka i głęboka

DEFRO INTRA SLIM blenda ramka do kominka ramki kominkowe blendy proste kominek 90

2 rodzaje ramek kominkowych do wybranych modeli narożnych lewych DEFRO HOME INTRA SLIM z drzwiczkami prostymi otwieranymi na bok: płytka i głęboka

DEFRO INTRA SLIM blenda narożna lewa ramka boczna do kominka ramki lewe kominkowe blendy proste kominek lewy 90

 

2 rodzaje ramek kominkowych do wybranych modeli narożnych prawych DEFRO HOME INTRA SLIM z drzwiczkami prostymi otwieranymi na bok: płytka i głęboka

DEFRO INTRA SLIM blenda narożna prawa ramka boczna do kominka ramki prawe kominkowe blendy proste kominek prawy 90

 

STANDARDOWE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA DEFRO INTRA SLIM

Jasna ceramika - CERAMITON - standardowe wykończenia wnętrza jasnym rodzajem szamotu.

DEFRO INTRA SLIM jasna ceramika Ceramiton szamot ceramiczne wypełenienie paleniska jasne wnętrze

 

+ CZARNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA DEFRO INTRA SLIM - CZARNY CERAMITON

Ciemna ceramika - CERAMITON - specjalny rodzaj czarnego szamotu barwionego w masie ceramicznej

DEFRO INTRA SLIM ciemna ceramika Ceramiton czarny szamot ceramiczne wypełenienie paleniska ciemne wnętrze

 

+ PODWÓJNA SZYBA

Wkłady kominkowe DEFRO HOME serii INTRA SLIM występujące w każdym wymiarze w wersji z szybą prostą możliwe są do zamówienia z podwójną szybą.

 

+ KLAMKA po drugiej stronie

 

+ CZARNA KLAMKA

DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki czarna klamka

 

+ AKUMULACJA THERMOBLOCK

DEFRO HOME INTRA SLIM THERMOBLOCK AKUMULACJA logo

Dla wszystkich pragnących zmaksymalizować odzysk ciepła ze swojego kominka DEFRO HOME INTRA, mamy autorskie rozwiązanie akumulacji THERMOBLOCK. Nowym użytkownikom kominków pozwala cieszyć się ze swojego ekologicznego źródła ogrzewania emitującego przyjazne i naturalnie zdrowe ciepło na drodze radiacji promieniowania podczerwonego.

Materiał THERMOBLOCK'u zapewni długofalowe działanie oraz zoptymalizuje moc wkładu kominkowego DEFRO HOME INTRA. Rozbudowany system zawiesi i nasad akumulacyjnych pozwala na spersonalizowanie THERMOBLOCK'a do potrzeb każdego wnętrza. Najważniejsze zalety:

+ zmaksymalizowany odzysk ciepła ze spalin kominkowych
+ autorski skład mieszanki szamotowej THERMOBLOCK (oddawanie zakumulowanego ciepła także po zakończeniu palenia we wkładzie kominkowym)
+ opatentowana esencja akumulacji o doskonałych parametrach koncentrujących i przewodzących ciepło z kominka
+ nie wymaga żadnej impregnacji, jest jednorodnym i spójnym materiałem
+ nie pyli, nie wydziela żadnych zapachów i szkodliwych substancji
+ możliwość doboru odpowiedniej ilości nasad wg zapotrzebowania Klienta
+ pomoc przy optymalizacji mocy i sprawności wkładu kominkowego
+ idealnie dopasowane nasady, nie wymagają cięcia i dodatkowego formowania
+ zwiększenie pojemności cieplnej kominka
+ zmaksymalizowany odzysk ciepła metodą konwekcji z wkładu kominkowego

Zestaw nasad akumulacyjnych:

+ możliwość doboru odpowiedniej ilości nadstaw wg zapotrzebowania Klienta
+ dedykowana metalowa nadstawka trzymająca zestaw
+ waga 1 rzędu zestawu nasad to 16 kg

DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki akumulacja thermoblock intra zestaw nasad akumulacyjnych zawiesia

 

Zestaw zawiesi akumulacyjnych tylnych:

+ możliwość doboru odpowiedniej ilości zawiesi wg zapotrzebowania Klienta
+ dedykowany metalowy uchwyt mocujący akumulację
+ waga 1 zestawu zawiesia bocznego to 16 kg

DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki akumulacja thermoblock intra zestaw nasad akumulacyjnych tylnych zawiesia na tył

 

Zestaw zawiesi akumulacyjnych w zestawie:


DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki akumulacja thermoblock intra zestaw nasad akumulacyjnych zawiesia komplet

 

Ilość sugerowanych zawiesi akumulacyjnych dla wybranych modeli DEFRO HOME z serii INTRA SLIM:

DEFRO HOME INTRA SLIM kominek kominki akumulacja thermoblock intra zestaw nasad akumulacyjnych zawiesia komplet tabela ilość


GWARANCJA:

DEFRO kładzie duży nacisk na obsługę posprzedażową i gwarancyjną.

Dzięki rozbudowanej sieci wsparcia technicznego Centrum Serwisowe szybko i wydajnie reaguje na zgłoszenia Klientów, a przez to zapewnia bezawaryjne działanie oferowanych produktów. Firma stale rozwija sieć serwisu zewnętrznego, ponadto współpracuje i cyklicznie szkoli dystrybutorów oraz instalatorów z całej Polski.

DEFRO INTRA SLIM gwarancja kominek ceramiton szamot ruszt deflektor

5 lat gwarancji na wkład kominkowy - kominek DEFRO

2 lata gwarancji na Ceramiton - wyłożenie komory spalania specjalnego rodzaju szamotem

1 rok gwarancji na ruszt

1 rok gwarancji na deflektor


KOMINKI DEFRO seria INTRA SLIM, wkłady kominkowe DEFRO z serii INTRA SLIM

Kominki DEFRO HOME INTRA SLIM o mocy 6 kW i 8 kW.

Kategorie

Filtry (2 produktów)

Kategorie

Cena

6 800,00 zł - 8 000,00 zł

Moc nominalna [kW]

6 - 8

Pokaż/ukryj więcej opcji filtracji

Szerokość [mm]

690 - 870

Wysokość [cm]

1200 - 1215