DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL
  • DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL
  • DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL
  • DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL
  • DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL
  • DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL
  • DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL
  • DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL
  • DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL

  DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL

  ✔️ Kompleksowe doradztwo, szeroki i holistyczny asortyment! Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej ✆ +48 77 500 00 11 ♨ kominek DEFRO HOME IMPULS SM BL

  Producent: DEFRO HOME

  Model: DEFRO HOME IMPULS SM BL

  Kod produktu: DEFRO/IMPULS/SM/BL

  Dostępność towaru: Dostępny do zamówienia
  Przesyłka: Darmowa dostawa
  Płatności: BLIK, karta płatnicza, przelew, Google Pay, Apple Pay, raty
  5 349,59 zł

  Cena netto: 5 349,59 zł

  DEFRO HOME - kolor wnętrza wkładu - ceramiki

  DEFRO HOME - klamka po drugiej stronie

  DEFRO HOME - ramka do wkładów powietrznych z szybą boczną

  DEFRO HOME - zaślepka ceramiczna popielnika zamiast rusztu

  tpay payment
  Dodaj do wishlisty Dodaję do porównania question_answerPytam o produkt

  #NAME?

  Opis

  DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL


  Kominek narożny lewy 8 kW DEFRO HOME IMPULS SM BL - wkład kominkowy boczny lewy 8 kW seria DEFRO HOME IMPULS SM BL  Kominek boczny lewy 8 kW DEFRO HOME IMPULS SM BL - wkład kominkowy narożny lewy 8 kW z serii DEFRO HOME IMPULS SM BL, to budżetowa alternatywa narożnych wkładów kominkowych w ofercie DEFRO HOME.

  Wkład kominkowy narożny lewy 8 kW DEFRO HOME IMPULS SM BL to również ekonomiczne rozwiązanie z zachowaniem efektywności i ekologii spalania oraz gwarancją jakości DEFRO HOME.

  DEFRO HOME IMPULS SM BL to kominek marki DEFRO, która jest znana z jakości swoich produktów, innowacyjnych rozwiązań oraz zaangażowania w działania proekologiczne. Wkład kominkowy narożny lewy 8 kW DEFRO HOME IMPULS SM BL posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, co gwarantuje bezpieczeństwo, wysoką jakość spalania i w rezultacie przyjemność z użytkowania.

  Oferta firmy DEFRO HOME obejmuje trzy modele narożnych lewych wkładów kominkowych z serii DEFRO HOME IMPULS BL dostosowane do różnych potrzeb i wymagań, dając możliwość wyboru w zależności od wielkości paleniska: mały 8 kW - DEFRO IMPULS SM BL, średni 10 kW - DEFRO IMPULS ME BL i duży 12 kW - DEFRO IMPULS LA BL.  Podział kominków narożnych lewych DEFRO HOME z serii DEFRO HOME IMPULS BL lewy - kominki z szybą narożną lewą.

  Kominki boczne lewe - narożne wkłady powietrzne z szybą boczną lewą otwierane do boku:

  DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL

  DEFRO HOME IMPULS ME BL lewy - wkład kominkowy 10 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS ME BL

  DEFRO HOME IMPULS LA BL lewy - wkład kominkowy 12 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS LA BL  Wkład kominkowy narożny lewy 8 kW DEFRO HOME IMPULS SM BL został stworzony z myślą o harmonii pomiędzy ekologią, designem i ekonomią.

  Kominek narożny lewy DEFRO HOME IMPULS SM BL doskonale sprawdzi się podczas palenia rekreacyjnego i również z powodzeniem ogrzeje cały dom.

  Nowoczesna konstrukcja kominka bocznego lewego DEFRO HOME IMPULS SM BL wraz ze szczelnym paleniskiem pozwala, aby się cieszyć jego możliwościami w domach pasywnych oraz z rekuperacją. Autorskie rozwiązania wkładu kominkowego DEFRO HOME IMPULS SM BL gwarantują oszczędność energii i bezawaryjną obsługę kominka.

  Kominki narożne lewe DEFRO HOME z serii IMPULS występują w trzech odsłonach wielkości paleniska: DEFRO HOME IMPULS SM BL to wkład kominkowy o mocy 8 kW, DEFRO HOME IMPULS ME BL to kominek o mocy nominalnej 10 kW i DEFRO HOME IMPULS LA BL dysponujący największą mocą 12 kW.  EKOPROJEKT 2022 - produkty ekologiczne DEFRO HOME IMPULS spełniające założenia Ekodesign

  Wyśrubowane przepisy unijne odnoszące się do emisji spalin pieców, kominków i innych urządzeń energetycznych weszły w życie od początku 2022 r. Mamy w swojej ofercie wkłady kominkowe i piece, które spełniają te najsurowsze wymagania środowiskowe. Pogarszający się stan środowiska naturalnego ma odzwierciedlenie w coraz bardziej restrykcyjnych przepisach prawa według dyrektywy unijnej, zwanej potocznie Ekoprojektem. Badania w laboratoriach DEFRO potwierdziły, że produkowane przez nas urządzenia spełniają wymogi norm BImSchV2 oraz Ekoprojektu. Nie tylko oferujemy doskonałej jakości wkłady kominkowe, ale chronimy też środowisko minimalizując emisję pyłów oraz tlenku węgla.

  DEFRO HOME IMPULS SM BL norma EKO BIMSCHV2 EKOPROJEKT 2022 normy kominkowe

  Naszą nadrzędną wartością jest wpływ kominków na środowisko. Zastosowane przez nas najnowsze rozwiązania oraz jakość użytych materiałów mają na celu zmaksymalizować sprawność wkładów kominkowych. Przekłada się to na efektywność spalania oraz co za tym idzie niską emisję CO2 do środowiska. Stąd też nasze produkty nie tylko spełniają wymagania, ale również są wyznacznikiem dla branży w aspekcie Ekoprojektu. Nasze urządzenia jak wkłady kominkowe czy piece wolnostojące spełniają ekologiczne normy, które obowiązują w Polsce od 2022 roku. Dzięki bardzo efektywnemu procesowi spalania oraz specjalnie zaprojektowanej komorze spalania nasze nasz wkłady kominkowe cechuje niska emisja pyłków, której potwierdzeniem jest certyfikat BImSchV 2. To wszystko sprawia, że nasze wkłady kominkowe powietrzne i wodne, piecyki wolnostojące oraz piecyki na pellet, to produkty wyjątkowo ekologiczne i niskoemisyjne.

  Kominek narożny lewy DEFRO HOME IMPULS SM BL to idealne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane urządzenie potrafi zdziałać cuda i podkreślić styl pomieszczenia. Dzięki różnorodności rozmiarów oraz atrakcyjnemu designowi, kominki DEFRO HOME z serii IMPULS spełniaja oczekiwania różnych klientów.  PRZEZNACZENIE

  Wkład kominkowy narożny lewy z serii DEFRO HOME IMPULS SM BL jako palenisko z ręcznym wkładem paliwa jest przeznaczony do obudowania lub wbudowania we wnękę. Obudowa nie może być trwale związana z wkładem kominkowym i pomiędzy ramą drzwiczek kominkowych a obudową musi być przestrzeń kilku mm przygotowana na naturalne rozszerzanie się metalu po podgrzaniu, należy również zachować możliwość demontażu.

  Kominek boczny lewy DEFRO HOME IMPULS SM BL dedykowany jest do spalania drewna liściastego np.: grab, buk, dąb, akacja, klon, brzoza itp., o wilgotności poniżej 20%. Służy do ogrzewania domów i przestrzeni, w których jest zainstalowany. Kominek DEFRO HOME IMPULS SM BL znajduje zastosowanie w ogrzewaniu budynków mieszkalnych lub może być również stosowany jako dodatkowe źródło energii cieplnej.  BUDOWA

  Korpus bocznego wkładu kominkowego lewego DEFRO HOME IMPULS SM BL stanowi stalowy płaszcz, w którym znajduje się komora paleniskowa. Podstawę wkładu kominkowego stanowi podłoga tworząca komorę dolotu powietrza. Ściana tylna oraz ściany boczne komory paleniskowej wyłożone są okładzinami z betonu żaroodpornego - ceramiki. Przednią ścianę komory paleniskowej ograniczają stalowe drzwi z szybą żaroodporną oraz zamkiem. Dodatkowo, wkład posiada również system regulacji dopływu powietrza z zewnątrz, który umożliwia kontrolowanie szybkości spalania drewna po odpowiednim rozpaleniu. Przewód doprowadzający powietrze powinien mieć średnicę przynajmniej 125 mm.

  Spalanie paliwa odbywa się na solidnym ruszcie wykonanym ze stali kotłowej umiejscowionym na podstawie. Pod rusztem znajduje się pojemnik popielnika. Nad komorą spalania usytuowany jest deflektor. Ukierunkowuje on przepływ spalin oraz zwiększa stopień wymiany ciepła.

  Powietrze niezbędne do procesu spalania dostarczane jest do kominka poprzez króciec poboru powietrza (czerpnia) wyposażony w mechanizm regulacji. Czerpnia znajduje się w podłodze wkładu kominkowego. Dodatkowo w tylnej ścianie komory paleniskowej znajdują się otwory systemu dopalenia spalin. Powietrze doprowadzane jest również na szybę tworząc kurtynę powietrzną przy której dopalane są również gazy tworząc w ten sposób mechanizm tzw. samoczyszczącej się szyby.

  Spaliny odprowadzane są do komina poprzez czopuch usytuowany w górnej ścianie wkładu kominkowego DEFRO HOME IMPULS SM BL. Wykorzystując rozwiązania technologiczne i właściwe paliwo możemy długo cieszyć się prawidłowo użytkowanym kominkiem z czystą szybą.  TECHNOLOGIA & UDOGODNIENIA

  DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy technologia - kominki - wkłady kominowe stalowe z szamotem

  SYSTEM CZYSTEJ SZYBY

  Aktywny system czyszczenia szyby kominkowej jest unikalnym sposobem doprowadzenia powietrza do kominka, który pozwala utrzymać szybę czystą.

  CENTRALNE DOPROWADZENIE POWIETRZA Z ZEWNĄTRZ ORAZ JEGO REGULACJA

  Urządzenia w postaci kominków DEFRO HOME zostały wyposażone w suwak do precyzyjnej regulacji powietrza uczestniczącego w spalaniu. Wkłady kominkowe posiadają również w standardzie króciec przyłączeniowy do przepustnic regulowanych automatycznie, który może też służyć do podłączenia powietrza z zewnątrz.

  KRÓCIEC DOLOTOWY

  Specjalna konstrukcja pozwalająca na podpięcie rury doprowadzającej powietrze z zewnątrz do paleniska o średnicy Ø125 mm.

  SZKŁO KOMINKOWE

  Wysokiej jakości szyba żaroodporna o odporności do 800°C.

  MULTIFLOW

  Autorskie rozwiązanie doprowadzające powietrze do spalania zapewniające doskonałą sterowalność nad ogniem.

  ELASTYCZNA REGULACJA

  Możliwość regulacji wysokości wkładu kominkowego do 100 mm na dołączonych gwintowanych nóżkach.

  CERAMITON

  Rodzaj ceramiki (szamotu) efektywnie wpływa na proces spalania i akumuluje ciepło.

  SZEROKI KOŁNIERZ DRZWI

  Kołnierz szerokości 67 mm daje możliwość zabudowy kominka na równo z linią drzwi.

  RADIATORY

  Gęsto rozmieszczone elementy, dzięki którym kominek przekazuje więcej ciepła do otoczenia.

  FARBA

  Wysokiej jakości farba, to dwukomponentowa powłoka ochronna.

  Malowanie to ten etap produkcji, w którym mocno liczy się planowanie trwałości oraz niskiej emisyjność szkodliwych oparów i nieprzyjemnych zapachów. Wkłady kominkowe DEFRO HOME malowane są farbą posiadającą wysoką klasę odporności na dymienie i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo po pomalowaniu urządzenia, warstwy farby są utwardzane w autorskiej suszarni, w której panują specjalne warunki. Proces ten zapobiega wydzielaniu nieprzyjemnych zapachów już od pierwszego rozpalenia.

  POPIELNIK

  Zbiornik pod komorą paleniskową, do którego opada i gromadzi się popiół.

  RUSZT

  Wyjmowany element z grubej stali kotłowej zapewniający trwałość rusztu we wkładach kominkowych DEFRO HOME.

  PROFIL DRZWI

  Konstrukcja drzwiczek ze specjalnego mocnego profilu stalowego.

  Wybierając kominek warto zwrócić uwagę na drzwiczki. Są one bowiem ruchomym elementem urządzenia i zdecydowanie istotne jest aby charakteryzowały się szczególną wytrzymałością. Dla bezpiecznego korzystania z zalet kominków DEFRO HOME, specjalnie dla Was i Waszych bliskich stworzyliśmy konstrukcje oparte na pełnych profilach stalowych drzwiczek kominkowych. Dzięki temu są one odporne na wysokie temperatury oraz zapewniają odpowiednią szczelność wkładu kominkowego.  OPCJE DODATKOWE

  + RAMKA MONTAŻOWA - BLENDA KOMINKOWA

  Ramka M30, maskownica, blenda kominkowa lewa do wybranego modelu kominka narożnego lewego. DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy z drzwiczkami bocznymi - narożnymi lewymi otwieranymi na bok.

  Ramka montażowa - blenda daje możliwość wykończenia obudowy profilem o wysokości 30 mm.

  DEFRO INTRA IMPULS SM BL lewy blenda narożna lewa ramka boczna do kominka ramki lewe kominkowe blendy proste kominek lewy

  Nowoczesne stalowe ramki ozdobne do wkładów kominkowych DEFRO HOME IMPULS SM BL pozwalają w prosty sposób wykończyć połączenie obudowy wkładu z drzwiami wkładu kominkowego. Główną zaletą ramki jest możliwość szybkiego i łatwego montażu. Instalację blendy można wykonać samemu, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi przykręcając finalnie kilkoma śrubkami do ramy drzwiczk kominkowych.

  Ramka ozdobna jest pomalowana farbą odporną na wysokie temperatury w kolorze wkładu kominkowego DEFRO HOME IMPULS SM BL co powoduje, że całość idealnie się komponuje, wygląda estetycznie i bardzo elegancko.


  TRWAŁY CERAMITON - wewnętrzne wykończenie ceramiczne kominka

  Poczuj pewność, bezpieczeństwo i trwałość dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów wykorzystanych w procesie produkcyjnym.

  Komfort ogrzewania wnętrz w dzisiejszych czasach jest jedną z najbardziej pożądanych wartości. Śmiało – rozkochaj się w naturalnym ogniu domowego kominka. Wnętrze wkładu kominkowego DEFRO HOME występuje w różnych kolorach ceramiki, a montowany w urządzeniach Ceramiton występuje w dwóch kolorach: jasnym - białym i ciemnym - czarnym. Główną zaletą Ceramitonu jest zwiększenie efektywności procesu spalania, a tym samym akumulacja ciepła. Jest to trwały materiał ceramiczny stworzony specjalnie dla naszych urządzeń, a dodatkowo dodaje blasku i gustownego wyglądu kominkowi.

  STANDARDOWE JASNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA - BIAŁY CERAMITON

  Jasna ceramika - BIAŁY CERAMITON - standardowe wykończenia wnętrza wkładu kominkowego jasnym rodzajem betonu żaroodpornego (szamot) - poglądowe zdjęcie koloru.

  DEFRO HOME IMPULS SM bialy Ceramiton, jasna ceramika, szamot, żaroodporny beton, ceramiczne wypełenienie paleniska


  + CIEMNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA - CZARNY CERAMITON

  Ciemna ceramika - CZARNY CERAMITON - specjalny rodzaj czarnego betonu żaroodpornego (szamot barwiony w całej masie ceramicznej) - poglądowe zdjecie koloru.

  DEFRO HOME IMPULS SM BL czarny Ceramiton, ciemna ceramika, szamot, żaroodporny beton, ceramiczne wypełenienie paleniska


  + SZYBA BLACK LINE

  Wkład kominkowy DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy możemy fabrycznie wyposażyć w dedykowaną szybę z sitodrukiem BLACK LINE.

  DEFRO HOME chce także, aby każdy posiadacz kominków czuł się wyjątkowo, a jego wnętrza nabrały gustownego i niepowtarzalnego charakteru. Dlatego do swoich wkładów kominkowych DEFRO HOME proponuje rozwiązanie szyby z serii BLACK LINE.

  DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy BLACK LINE szyba czarny sitodruk kominek kominki wizualizacja

  Dostosowana do współczesnych trendów, ceramika szklana BLACK LINE. Prosta, odcięta linia czarnego malowania wokół brzegów szyby nadaje kominkowi uwspółcześnieonej formy, by uwydatnić nowoczesny styl kominka. Szyba BLACK LINE jest elementem opcjonalnym, który można dodatkowo zamówić przy składaniu zamówienia na kominek. W zestawie z szybą BLACK LINE uzyskujemy również specjalnie zaprojektowane drzwiczki kominkowe montowane na etapie produkcji kominka DEFRO HOME IMPULS SM BL.


  + ZAŚLEPKA CERAMICZNA POPIELNIKA zamiast rusztu

  Opcjonalnie możemy wybrać zaślepkę ceramiczną popielnika zamiast typowego stalowego rusztu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość zdecydować, czy preferujemy tradycyjny wkład kominkowy z rusztem czy z zaślepką ceramiczną. Poprzez wykorzystanie zaślepki nie jest już dostarczane powietrzne z zewnątrz pod sam ruszt tylko większa ilość powietrza kierowana jest do dopalania gazów przy szybie (System Czystej Szyby) i otworami w tylnej ściance. Opcja zaślepki sprzedawana jako osobny i dodatkowy element do kominka.

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - zaślepka ceramiczna popielnika zamiast rusztu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wybrać, czy preferujemy wkład tradycyjny z rusztem czy z zaślepką ceramiczną.


  + KLAMKA po drugiej stronie

  Wkład kominkowy narożny lewy w standardzie posiada klamkę po prawej dłuższej stronie, a po wybraniu przełożenia będzie posiadał klamkę z lewej krótszej strony.  GWARANCJA:

  DEFRO HOME kładzie duży nacisk na obsługę posprzedażową i gwarancyjną.

  DEFRO HOME IMPULS SM BL gwarancja kominek ceramiton szamot ruszt deflektor

  Dzięki rozbudowanej sieci wsparcia technicznego, Centrum Serwisowe szybko i wydajnie reaguje na zgłoszenia Klientów, a przez to zapewnia bezawaryjne działanie oferowanych produktów DEFRO HOME. Firma stale rozwija sieć serwisu zewnętrznego obejmujący teren całego kraju.

  5 lat gwarancji na wkład kominkowy - kominek DEFRO HOME SM BL.

  2 lata gwarancji na Ceramiton - wyłożenie komory spalania specjalnego rodzaju żaroodpornym szamotem.

  1 rok gwarancji na ruszt ze stali kotłowej.

  1 rok gwarancji na deflektor.  WIEDZA:

  Dowiedz się jak wybrać najlepsze drewno do kominka.

  Chcemy podzielić się z Tobą wiedzą na temat tajników prawidłowego palenia w kominku. Najważniejszym jest wybrać właściwy rodzaj opału o odpowiednio niskiej wilgotności.

  Nasz zespół jest dostępny dla Ciebie w każdym momencie. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania oraz udzielić porad w kwestii właściwego palenia kominka. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego doradztwa, które dostępne jest dla Ciebie na różne sposoby – nie tylko poprzez tradycyjny kontakt, ale także poprzez Whatsapp, gdzie możesz dowolnie zadawać pytania i czerpać z pełnego spektrum Naszej wiedzy.

  Chcemy podzielić się z Tobą wiedzą na temat tajników prawidłowego palenia w kominku. Najważniejszym jest wybrać właściwy rodzaj opału o odpowiednio niskiej wilgotności.

  Nasz zespół jest dostępny dla Ciebie w każdym momencie. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania oraz udzielić porad w kwestii właściwego palenia kominka. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego doradztwa, które dostępne jest dla Ciebie na różne sposoby – nie tylko poprzez tradycyjny kontakt, ale także poprzez Whatsapp, gdzie możesz dowolnie zadawać pytania i czerpać z pełnego spektrum Naszej wiedzy.

  DEFRO HOME IMPULS SM BL. Jak palić w kominku? Kominek kominki właściwy opał, drewno, paliwo, wiedza, sezonowanie drewna, drzewa liściaste, dąb, grab, buk, brykiet.

  Warto wspomnieć, że to co przemawia za ogrzewaniem przy użyciu kominka to fakt, że spalanie drewna nie generuje wysokich kosztów i tym samym jest bardziej oszczędne. Właśnie ekonomia ma bardzo dużo wiele wspólnego z ekologią ponieważ przy wykorzystaniu odpowiedniego opału uzyskujemy zdrowe i przyjemne ciepło z promieniowania podczerwonego. Musimy jednak pamiętać, że drewno służące do palenia w kominku powinno mieć odpowiednią wilgotność - mniejszą niz 20%. Dlatego tak ważny jest proces sezonowania, który powinien przebiegać odpowiednio długo i w przeznaczonych do tego warunkach. Drzewo właściwie wysuszone dobrze się pali, oddaje dużo ciepła i przede wszystkim nie kopci oraz nie brudzi wnętrza wkładu ani szyby.

  Trzeba również pamiętać, że należy posiadać właściwie dobrany przewód spalinowy - komin i przede wszystkim doprowadzić odpowiedniego przekroju przewodem z zewnątrz powietrze do komory spalania. Jeśli chodzi o kaloryczność drewna, trzeba pamiętać, że najlepiej palą się drzewa liściaste takie jak dąb, buk czy grab. Nieźle pali się też lipa i brzoza, natomiast iglaste ze względu na zawartość żywicy wytwarzają dużo dymu i sadzy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.  Kominek narożny lewy DEFRO HOME IMPULS SM BL, wkład kominkowy boczny DEFRO HOME IMPULS SM BL

  Wkład kominkowy narożny lewy 8 kW DEFRO HOME IMPULS SM BL - kominek z szybą boczną lewą.  INFORMACJE

  KUP TERAZ i skorzystaj z darmowej wysyłki oraz pozostałych przywilejów!

  Nasza oferta to kompleksowe i profesjonalne doradztwo nie tylko do pierwszego rozpalenia. Ciesz się z dokonanego zakupu DEFRO HOME IMPULS SM BL, abyś w swoim własnym domu odczuwał zadowolenie z ognia będącego już na stałe częścią ciepła Twojego domego ogniska!

  Chcemy podzielić się z Tobą wiedzą na temat właściwego palenia w kominku, jak i wszelkimi niezbędnymi informacjami na każdym etapie budowy kominka. To ważne, aby wybrać właściwie dopasowane materiały, a my świadczymy pełne wsparcie w całym procesie.

  W razie jakichkolwiek pytań cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Działaj od razu! Teraz jest najlepszy moment, aby skorzystać z Naszej oferty. KUP TERAZ i doświadcz magii kominka w pełnej krasie, korzystając jednocześnie z Naszego wsparcia i fachowych porad. Twój komfort i zadowolenie to Nasza największa motywacja : )

  DEFRO/IMPULS/SM/BL
  DOSTĘPNY
  Nazwa
  DEFRO HOME IMPULS SM BL lewy - wkład kominkowy 8 kW - kominek narożny lewy DEFRO IMPULS SM BL
  Kategoria
  Kominki narożne lewe DEFRO HOME seria IMPULS
  Producent
  DEFRO HOME
  Kod produktu
  DEFRO-HOME-IMPULS-SM-BL
  Model
  DEFRO HOME IMPULS SM BL
  Kod producenta
  KOM-IMP-SM-BL
  Wysokość drzwiczek [mm]
  450
  Moc nominalna [kW]
  8
  Zakres mocy grzewczej [kW]
  3,2 - 9,6
  Klasa efektywność energetycznej
  A
  Szerokość szyby [mm]
  600
  Szerokość drzwiczek bocznych [mm]
  380
  Wysokość szyby [mm]
  335
  Sprawność cieplna [%]
  80,2
  Szerokość szyby bocznej [mm]
  303
  Szerokość drzwiczek [mm]
  670
  Wysokość [mm]
  1068
  Wysokość szyby bocznej [mm]
  335
  Szerokość [mm]
  694
  Głębokość [mm]
  410
  Maksymalna długość polan [mm]
  500
  Średnica wylotu spalin - czopucha [mm]
  200
  Ciąg kominowy [Pa]
  12±2
  Temperatura spalin [°C]
  282
  Emisja CO przy 13% O2 [%]
  0,078
  0,078
  Norma Ekoprojekt 2022
  Tak
  Norma BImSchV 2
  Tak
  Przeznaczony do rekuperacji
  Tak
  Wyłożenie komory spalania
  Ceramiton - żaroodporny beton, szamot, ceramika
  Szyber
  Nie
  Deflektor
  Tak
  Gilotyna
  Nie
  Ruszt
  Tak
  Popielnik
  Tak
  Minimalne wymagane pole czynne kratek wlotowych [cm²]
  400
  Minimalne wymagane pole czynne kratek wylotowych [cm²]
  560
  Dolot powietrza
  Tak
  Średnica dolotu powietrza [mm]
  125
  Wyposażenie opcjonalne - za dopłatą
  Czarny Ceramiton, sitodruk Blackline, klamka po drugiej stronie
  Gwarancja
  5 lat

  Pobierz

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - karta produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 1186_2015

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - karta produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 1186_2015

  Pobierz (823.5k)

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - DWU - Deklaracja Właściwości Użytkowych - DWU_IMPULS SM_BL-10-2022

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - DWU - Deklaracja Właściwości Użytkowych - DWU_IMPULS SM_BL-10-2022

  Pobierz (983.71k)

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - etykieta energetyczna kominka

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - etykieta energetyczna kominka

  Pobierz (2.23M)

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - karta katalogowa kominka - dane techniczne wkładu kominkowego

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - karta katalogowa kominka - dane techniczne wkładu kominkowego

  Pobierz (765.83k)

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - karta produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 1185_2015

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - karta produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 1185_2015

  Pobierz (1.27M)

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - DTR - instrukcja obsługi - Impuls - styczeń 2023

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - DTR - instrukcja obsługi - Impuls - styczeń 2023

  Pobierz (2.94M)

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - ramka, blenda, maskownica 30 - rysunek techniczny, wymiary

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - ramka, blenda, maskownica 30 - rysunek techniczny, wymiary

  Pobierz (984.27k)

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - ramka, blenda, maskownica 50 - rysunek techniczny, wymiary

  DEFRO HOME IMPULS SM BL - ramka, blenda, maskownica 50 - rysunek techniczny, wymiary

  Pobierz (985.89k)
  Opcje dostosowania produktu - konfiguracja dodatkowych opcji
  DEFRO HOME - kolor wnętrza wkładu - ceramiki
  DEFRO HOME - kolor wnętrza wkładu - ceramiki
  DEFRO HOME - klamka po drugiej stronie
  DEFRO HOME - klamka po drugiej stronie
  DEFRO HOME - ramka do wkładów powietrznych z szybą boczną
  DEFRO HOME - ramka do wkładów powietrznych z szybą boczną
  DEFRO HOME - zaślepka ceramiczna popielnika zamiast rusztu
  DEFRO HOME - zaślepka ceramiczna popielnika zamiast rusztu
  Ilość: