Lista produktów marki KRATKI

Tworzymy ciepłą atmosferę w każdym domu, w którym goszczą nasze kominki.

Od wielu lat przyświeca nam myśl, że kominek nie jest luksusem tylko dla wybranych. Pasjonują nas zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kształty, stąd wciąż sięgamy po nowe rozwiązania i pomysły. Fascynuje nas żywioł ognia, dlatego chcemy go ujarzmić w najróżniejszych formach. Nie ograniczamy się tylko do wkładów kominkowych, które wymagają obudowy, ale także do otwartych nowoczesnych palenisk biokominków. Jednocześnie pamiętamy o ich bezpieczeństwie i funkcjonalności. Nasze produkty to szeroka gama wkładów, kratek i obudów kominkowych, a także różnego rodzaju asortyment potrzebny do instalacji i wykończenia kominka.

Jesteśmy przekonani, że znajdziecie wśród nich kominek, który idealnie uzupełni wasze wnętrze i stworzy w nim ciepłą atmosferę.

O firmie Kratki

Jesteśmy znanym i cenionym producentem wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków. Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i szerokiej gamie produktów szybko znaleźliśmy się w czołówce firm kominkowych w Europie.

Obecnie Nasze produkty można znaleźć w Polsce, oraz takich krajach jak: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja, Niemcy, Słowenia, Cypr, Grecja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia, Francja, Rumunia, Bułgaria, Austria, Szwajcaria i Włochy.

Jesteśmy posiadaczami wielu prestiżowych nagród, m.in.: godła "Laur Klienta 2011, 2010, 2009 i 2006", "Płomienia Roku 2010" w kategorii "POLSKA FIRMA ROKU" i tytułu „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”. Poprzez aktywne uczestnictwo w targach i szkoleniach branżowych nieustannie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku.

Obok prowadzenia działalności produkcyjno-handlowej realizujemy także cele społeczne na rzecz otoczenia, w którym działamy. Od początku istnienia aktywnie angażujemy się w działalność charytatywną i sponsoringową w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Co roku uwzględniamy organizacje i instytucje pomagające najbardziej potrzebującym. W ramach działalności sponsoringowej wspieramy największe imprezy kulturalne, odbywające się w naszym regionie – to m.in.: Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej, Mistrzostwa Polski Paintball, Mistrzostwa i Puchar Polski Cross Country, Halową Ligę Piłki Nożnej Centrum Cup – Oskar, Międzynarodowy Turniej Kadetów Radom CUP i wiele innych.

Konstruktorom wkładów zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie ich użytkowania oraz sprawności i efektywności pracy urządzeń. Projektanci obudów skupiają się na możliwości wykorzystania różnego rodzaju materiałów, które łączą zarówno w nowoczesne, jak i rustykalne wzory. Posiadamy produkty atrakcyjne zarówno pod względem estetyki ich wykonania, jak i ceny. Długoletnie kontrakty z wiodącymi dostawcami materiałów, a także nowoczesny park maszynowy, m.in.: lasery, roboty spawalnicze, giętarki CNC oraz maszyny do obróbki kamieniarskiej i stolarskiej, gwarantują niezawodną jakość produktów, przy zachowaniu ich atrakcyjnych cen.

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę zawodową, która w połączeniu ze stosowaną przez Nas nowoczesną technologią produkcji daje gwarancję ciągłej kontroli jakości, dzięki czemu produkty reprezentują wysoki poziom techniczny i jakościowy. Naszym dodatkowym atutem jest elastyczna praca działu logistyki. Dzięki temu większość zamówień udaje się zrealizować w bardzo krótkim czasie. Dobre imię zawdzięczamy również profesjonalnym doradcom klienta, a także ekipom montażowym. Dzięki nim uzyskacie Państwo wszelkie informacje na temat budowy i zabudowy kominka, dodatkowego asortymentu wspomagającego wydajność jego pracy, a także dodatkowego osprzętu.


Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz