List of products by brand SUPRA

Firma SUPRA utworzona w 1878 roku i nadal zlokalizowana w Obernai w Alzacji projektuje i produkuje urządzenia grzewcze na drewno odpowiadające wszystkim potrzebom.
Piece na drewno w stylu tradycyjnym lub współczesnym, kominki kompletne lub wkłady kominkowe dostosowane do istniejących lub nowych konstrukcji.

O firmie Supra

Od 1878 roku SUPRA zajmuje pozycję lidera w branży ogrzewania drewnem. W 1974 roku SUPRA jako pierwsza spółka wynalazła palenisko zamknięte o kontrolowanym spalaniu. Ta innowacja stała się wiodącym produktem na rynku producentów urządzeń grzewczych na drewno.

SUPRA stawia sobie za punkt honoru dostarczanie Państwu produktów odpowiadających Waszym potrzebom. Dzięki stałemu ukierunkowaniu na zapotrzebowanie i dzięki swojemu doświadczeniu, SUPRA oferuje produkty innowacyjne, wysokiej jakości, niezawodne i estetyczne.

W nowym kontekście energetycznym, SUPRA pracuje codziennie na rzecz zaoferowania Państwu ekonomiczniejszych i przyjaźniejszych dla środowiska produktów, dla dobra wszystkich...


Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for